2018-06-16 | 16 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 200

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po trumpų atostogų į A lygos kovas sugrįžo pergalingai. Šeštadienį marijampoliečiai svečiuose 4:1 įveikė „Palangos“ komandą.

Pirmojo sūduviečių įvarčio ilgai laukti neteko, o prie jo nemaža dalimi prisidėjo ir palangiškiai. 9 minutę po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę „Palangos“ gynėjas Justas Raziūnas sustabdė kamuolį ranka. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo ir „Sūduvą“ į priekį išvedė Ovidijus Verbickas.

„Sūduva“ dominavo rungtynėse, bet kėliniui artėjant link pabaigos, atsainus žaidimas jiems vos nekainavo išlyginamojo įvarčio. Simonas Urbys baudos aikštelėje atsidūrė dėkingoje padėtyje, bet jo smūgį paskutinę akimirką blokavo Algis Jankauskas.

Marijampoliečiai labai aktyviai pradėjo antrą kėlinį ir „Palangos“ vartininkas Tadas Norbutas gelbėjo savo komandą po pavojingų A. Jankausko ir A. Švrljugos smūgių. Bet 54 minutę T. Norbutas buvo bejėgis, kai O. Verbicko pradėtą kombinaciją tiksliu smūgiu pabaigė Karolis Laukžemis.

Nepraėjus dešimčiai minučių, „Sūduvos“ pranašumas pasiekė trijų įvarčių ribą. Baudos aikštelėje K. Laukžemio siųsto kamuolio sulaukęs olandas Rigino Cicilia proga pasinaudojo bei neprašovė – 0:3.

Ketvirtą svečių įvartį 80 minutę įmušė „Sūduvos“ kroatas Andro Švrljuga. Palangiškiai dar atsakė Simono Urbio tiksliu smūgiu, tačiau sezono lyderiams tai nesutrukdė iškovoti dvyliktos pergalės čempionate.

Tuo pačiu marijampoliečiai sulaukė palankių naujienų iš Vilniaus, kur „Žalgiris“ 0:1 pralaimėjo Kauno „Stumbrui“. „Sūduva“ šiuo metu turi 8 taškų pranašumą prieš „Žalgirį“ ir yra žaidusi rungtynėmis mažiau.