2018-05-12 | 13 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 850

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai antrą kartą šiame sezone minimalia persvara nugalėjo „Trakus“. 45-ojo stratego Aurelijaus Skarbaliaus gimtadienio proga vilniečiai Lietuvos futbolo A lygos 13-ojo turo susitikime 1:0 (1:0) palaužė Senosios sostinės klubą.

Nominalūs aikštės svečiai į priekį išsiveržė 13-ąją susitikimo minutę. Po Tomašo Šimkovičiaus perdavimo Liviu Antalis atitrūko nuo Valentino Jeriomenkos ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Tai buvo jau šeštasis rumuno įvartis šį sezoną, o T. Šimkovičiaus bei L. Antalio duetas rezultatyvią ataką surengė antrame mače paeiliui.

„Trakams“ kartais pavykdavo palaikyti kamuolį, tačiau pavojus prie „Žalgirio“ vartų kildavo tik tada, kai individualiomis pastangomis oponentus suklaidindavo Etienne‘as.

28-ąją minutę L. Antalis galėjo pelnyti dublį, bet po aštraus Serge‘o Nyuiadzi perdavimo iš kairiojo krašto smūgiavo virš vartų.

Po pertraukos šeimininkai surengė daugiau įsimintinų išpuolių, tačiau „Žalgiris“ buvo arti antro įvarčio bei užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą.

Po T. Šimkovičiaus pakelto kampinio galva pavojingai smūgiavo Mamadou Mbodjis. Jo bandymą atrėmė puikiai sužaidęs „Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas, kiek anksčiau praleidęs pirmą įvartį A lygoje per ketverias rungtynes.

Kiek vėliau po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Louisas Ogana taip pat mušė galva, bet kamuolys po futbolininko smūgio atsimušė į skersinį.

„Trakai“ atsakė tik keliais tolimais smūgiais ir surengti „Žalgirio“ vartų šturmo taip ir nesugebėjo. Galima išskirti tai, jog strategas Olegas Vasilenka suteikė progą debiutuoti 19-mečiui Elvinui Ališauskui.

Ši pergalė leido vilniečiams padidinti atotrūkį nuo „Trakų“ iki 6 taškų, tačiau nuo Marijampolės „Sūduvos“ „Žalgiris“ ir toliau atsilieka 8 taškais.