2018-05-12 | 13 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 400

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduvos“ komanda 13 turo rungtynėse Klaipėdoje solidžia persvara 3:0 palaužė vietos „Atlantą“.

Penkis gynėjus į starto sudėtį įtraukęs „Atlanto“ treneris Algimantas Briaunys pirmiausiai nusprendė rūpintis savų vartų saugumu. Šeimininkų gynėjams iš karto teko atmušinėti čempionų išpuolius.

15 minutę „Sūduvai“ atstovaujantis Ovidijus Verbickas pabandė įmušti iš toli, bet jo smūgį atrėmė „Atlanto“ vartininkas Pavelas Doroševas. Šis latvis pirmame kėlinyje darbo turėjo daug, jam nuolat teko atremti čempionų atakas.

Realią galimybę susikūrė ir „Atlantas“, bet atakos smaigalyje atsidūręs Edvinas Baniulis galva smūgiavo nesėkmingai.

Antras kėlinys prasidėjo pavojingu „Atlanto“ išpuoliu, kai po Leandro Da Silvos tolimo smūgio kamuolys kliudė „Sūduvos“ vartų skersinį. Iš karto po to efektingu smūgiu per save pabandė įmušti Marijampolės komandos gynėjas Semiras Kerla – kamuoliui kelią į vartus pastojo P. Doroševas.

Gausiomis atakomis sūduviečiai pramušė „Atlanto“ gynybą antro kėlino viduryje. 67 minutę po O. Verbicko perdavimo galva įmušė Josipas Tadičius. Vos po 4 minučių nesėkmė ištiko „Atlanto“ gynėją Ivaną Pechą – po Andro Švrljugos perdavimo jis nukreipė kamuolį į savuosius vartus.

Klaipėdiečių pasipriešinimą pribaigė tolimas tikslus „Sūduvos“ legionieriaus prancūzo Alassane'o N'Diaye smūgis.

Šį sezoną „Sūduva“ A lygoje per 13 žaistų rungtynių dar nepatyrė pralaimėjimo. Marijampoliečiai artimiausius konkurentus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus lenkia 8 taškais.