2018-05-08 | 12 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 250

Mindaugo Čepo treniruojama „Kauno Žalgirio“ komanda antrą kartą šį sezoną gali pasidžiaugti dviejų iš eilės pergalių serija. Žalgiriečiai 12-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo susitikime rezultatu 2:0 (1:0) įveikė kitą Kauno klubą – „Stumbrą“.

Prie „Kauno Žalgirio“ pergalės labai prisidėjo greitai pelnytas įvartis – tą žalgiriečiams pavyko padaryti 14-ąją minutę.

Edvinas Kloniūnas techniškai sustabdė kamuolį bei perdavė jį puolėjui Joao Figueiredo. Legionierius iš Brazilijos pranėrė tarp poros oponentų, prasiveržė arčiau vartų ir tiksliu smūgiu pelnė antrą savo įvartį per trečias rungtynes.

Maždaug nuo 30-osios susitikimo minutės „Stumbrui“ pavyko perimti iniciatyvą – kartą Mariano Barreto kariauna turėjo nuostabią progą išlyginti rezultatą. Kgaogelo Sekgota perėmė kamuolį iš varžovo ir su Nasro Boucharebu išbėgo dviese prieš vieną oponentą. Perdavimas link N. Boucharebo nebuvo itin tikslus, o pats puolėjas smūgiavo pro šalį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiris“ kėlė tris kampinius iš eilės ir vieno jų metu galva šalia vartų mušė J. Figueiredo.

63-iąją minutę „Stumbras“ turėjo nuostabią galimybę išlyginti rezultatą. Jardelis Nazare išprovokavo Pijaus Širvio pražangą baudos aikštelėje, bet fantastišku šuoliu Deividas Mikelionis sugavo nuo 11 metrų atžymos Lucaso Villelos spirtą kamuolį.

Netrukus „Kauno Žalgiris“ nubaudė varžovus tokiu būdu, kokiu šie nepasinaudojo. Andre Almeida baudos aikštelėje pargriovė E. Kloniūną, o savo šanso sulaukęs Linas Pilibaitis 70-ąją minutę nesuklydo.

Per likusį laiką „Stumbras“ nemažai atakavo kraštais, tačiau D. Mikelioniui rimčiau pagrasino tik Levanas Mačarašvilis, galva smūgiavęs šalia vartų. Savo ruožtu Gratas Sirgėdas baudos smūgio metu nukreipė kamuolį šiek tiek virš vartų.

„Kauno Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir su 13 surinktų taškų pakilo į penktą turnyro lentelės vietą.