9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2018-05-06 | 12 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 1880

„Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas ir toliau nepraleidžia A lygoje. 12-ojo turo mače išvykoje su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“ vartų sargas sužaidė įspūdingas rungtynes ir padėjo savo komandai iškovoti tašką – 0:0.

Per pirmas 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau kiek vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į varžovų aikštės pusę.

Antrasis kėlinys gana panašia eiga klostėsi iki 73-osios minutės – momento, kai už paskutinės vilties pražangą prieš po keitimo aikštėje pasirodžiusį „Sūduvos“ puolėją Rigino Cicilia buvo pašalintas svečių komandos vidurio gynėjas Jevgenijus Osipovas.

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Trakų“ aikštės pusėje pradėjo liepsnoti pavojaus laužai. Vis dėlto juos visus užgesino „riterių“ vartų sargas T. Švedkauskas.

Marijampolietis dar prieš J. Osipovo pašalinimą efektingu šuoliu atmušė labai pavojingą Ovidijaus Verbicko smūgį ir apsigynė nuo Juliaus Kasparavičiaus atakos, tačiau jo darbas ginant savo vartus tuo toli gražu neapsiribojo.

Vartininkas sugavo du kamuolius, kuriuos galva mušė Semiras Kerla, tačiau sykį tik stebėjo, kaip kamuolio į tuščius vartus 88-ąją minutę nenukreipė R. Cicilia.

Šeimininkų atakų škvalas leido ir svečiams surengti aštrią kontrataką, kuri baigėsi netiksliu Roko Gedmino smūgiu, nors šis galėjo atlikti perdavimą link „Trakų“ puolimo lyderio Etienne‘o.

Paskutinis žodis šiose rungtynėse galėjo priklausyti puolėjui R. Ciciliai. „Sūduvos“ sirgalių apmaudui, futbolininkui viename epizode nepavyko pataikyti į vartus, o paskutinės atakos metu jo spirtą kamuolį atmušė T. Švedkauskas.

„Trakų“ vartininko serija tęsiasi – per visas trejas karjeros rungtynes A lygoje marijampolietis nepraleido dar nė vieno įvarčio.