2018-04-28 | 10 turas | Jonavos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Aleksandras Golubevas | Žiūrovai: 850

Lietuvos futbolo A lygos lyderė Marijampolės „Sūduvos“ komanda tik antrą kartą šį sezoną prarado taškus. Šeštadienį sūduviečiai Jonavoje nesugebėjo įveikti vietos komandos – 0:0.

Kaip ir buvo galima numatyti, „Sūduva“ šiose rungtynėse iš karto mėgino perimti iniciatyvą. Čempionai atakavo dažnai, bet jonaviečiams pavykdavo sėkmingai apsiginti.

Kėlinio viduryje „Sūduva“ sukūrė rimtą progą, tačiau po Andro Švrljugos perdavimo Aleksandras Živanovičius galva nepataikė į vartus. 35 minutę A. Živanovičius turėjo dar vieną galimybę, kai jam baudos aikštelėje atšoko kamuolys. Bet „Sūduvos“ serbas smūgiavo silpnai ir „Jonavos“ vartų sargas Guilherme Cioletti pavojų užgesino.

Vos prasidėjus antram kėliniui, iš toli pavojingai šovė A. Švrljuga – kamuolys praskriejo greta virpsto. O netrukus puikią galimybę iššvaistė Rigino Cicilia. Gavęs Ovidijaus Verbicko perdavimą, „Sūduvos“ legionierius iš Olandijos turėjo galva nukreipti kamuolį į nedengiamą vartų plotą, tačiau buvo netaiklus.

Tuo metu „Jonava“ taip pat atsakydavo pavojingais išpuoliais, kelis kartus pavojingai smūgiavo Laurynas Stonkus.

Rungtynių pabaigoje dar vieną progą iššvaistė R. Cicilia – jo smūgį iš arti atrėmė G. Cioletti. Visgi jonaviečiai nesunkiai atmušdavo varžovų atakas, o paskutinėmis rungtynių minutėmis ir patys surezgė kelis aštrius išpuolius. Vytautas Lukša netgi galėjo išplėšti pergalę šeimininkams, bet jo iš toli muštą kamuolį pasiekė ir į kampinį nukreipė vartininkas Ivanas Kardumas.

Per šias rungtynes įvarčių taip ir nebuvo pelnyta, tad teisėjas iš Latvijos Aleksandras Golubevas užfiksavo nulines lygiąsias. Tokiu būdu nutrūko „Sūduvos“ penkių pergalių serija. Nepaisant to, marijampoliečiai ir toliau tvirtai pirmauja A lygoje.