28 turas / Spa 24 18:00, Vilnius
28 turas / Spa 24 18:00, Marijampolė
28 turas / Spa 24 18:00, Palanga
2018-06-16 13:00 | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas

Nors komandas dabar skiria net 15 taškų praraja, tačiau pastaruoju metu „Stumbras“ vilniečiams yra tapęs labai nedėkingu varžovu.

Sostinės klubas per rinktinių pertrauką patikrino savo jėgas su Latvijos čempionato lyderiais – Valdo Dambrausko treniruojamais Rygos FS futbolininkais. Pergalę rezultatu 3:2 vilniečiams efektingu tolimų smūgiu išplėšė Saulius Mikoliūnas, kuris, kaip ir Slavko Blagojevičius, artimiausias A lygos rungtynes dėl surinktų keturių geltonų kortelių bus priverstas praleisti. Kita vertus, strategas Aurelijus Skarbalius jau galės verstis po traumos pasveikusiu Donovanu Slijngardu bei naujoku iš Bulgarijos Venelinu Filipovu.

Kauniečių stovykloje per pertrauką buvo gerokai ramiau. Klubas pranešė, jog ekipą paliko niekuo neišsiskyręs Tayebas Meziani bei antrojo rato susitikime į „Žalgirio“ vartus kamuolį pasiuntęs Fabio Lopesas. „Stumbrui“ kovoje su vicečempionais negalės padėti diskvalifikuotas Andre Almeida, tad, tikėtina, jo vietą užims naujokas Matheusas Bissi. Kauniečiai „Žalgiriui“ tapo nepalankiu varžovu: paskutiniai trys susitikimai A lygoje baigėsi lygiosiomis, o istorinę pergalę prieš šalies grandą „Stumbras“ iškovojo LFF taurės finale.

59'
Po Agostinho perdavimo Marcosas Junioras atitrūko nuo varžovo ir tiksliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.