2018-10-24 | 28 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 100
Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtą kartą šiemet nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“. Lietuvos futbolo A lygos 28-ojo turo akistatoje vilniečiai iškovojo gana nelengvą pergalę rezultatu 3:1 (2:1).

Žalgiriečiai nuo pirmųjų minučių ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau svečiai atsakė keliais gana pavojingais smūgiais iš toli, kuriuos atliko Deividas Lukošius bei Marius Papšys.

„Žalgirį“ į priekį galėjo išvesti Liviu Antalis, tačiau rumuno smūgį atrėmė „Atlanto“ vartininkas Dawidas Smugas. 19-ąją minutę šeimininkams gana netikėtai teko traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo.

Tadas Labukas iš dešiniojo krašto atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur oro dvikovą laimėjęs Bruno Lemečevskis pamušė kamuolį link M. Papšio, o atlantietis kovoje su Marquinhosu privertė pastarąjį pelnyti įvartį į savo vartus.

Vilniečiai netrukus persimetė į ataką. D. Smugas atrėmė labai pavojingą Tomašo Šimkovičiaus smūgį, tačiau 29-ąją minutę buvo bejėgis prieš Louisą Oganą, kuris pažeme pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Kiek vėliau nuostabios progos neišnaudojęs L. Antalis itin pasižymėjo 37–38 mačo minutėmis. Net trim „Atlanto“ futbolininkams per tą atkarpą buvo parodytos geltonos kortelės, tačiau rezultatyviausias čempionato žaidėjas už pernelyg nežabotas emocijas buvo pašalintas.

Vis dėlto tai nesutrukdė „Žalgiriui“ išsiveržti į priekį. 40-ąją minutę antrą įvartį pelnė Marquinhosas, o 47-ąją minutę sėkmingai svečius jų aikštės pusėje paspaudę žalgiriečiai po L. Oganos taiklaus smūgio padvigubino pranašumą.

Vicečempionai užtikrintai apsigynė nuo varžovų išpuolių, tačiau patys per likusį laiką daug aštrių atakų taip pat nesukūrė.

„Žalgiris“ vis dar atsilieka 5 taškais nuo pirmaujančios ir taip pat 28-ojo rungtynes laimėjusios Marijampolės „Sūduvos“.