19 turas / Lie 04 20:00, Klaipėda
19 turas / Lie 05 18:00, Kaunas
20 turas / Rgp 04 13:00, Jonava
2018-03-31 13:00 | Sportima | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas

5-asis A lygos turas finišuos centriniu maču tarp „Trakų“ ir „Sūduvos“ – klubų, neslepiančių čempioniškų ambicijų.

Vienu maču daugiau už artimiausius konkurentus sužaidusi Senosios sostinės komanda gali priversti sirgalius pamiršti blankų pirmąjį sezono mėnesį. Kaip pasiekti teigiamą rezultatą mačuose su „Sūduva“, „riteriai“ žino puikiai, kadangi namuose nuo 2015 metų marijampoliečiams yra pralaimėję vos kartą. Pozityvo turėtų įpūsti ir solidžios lygiosios 1:1 su pajėgia Minsko „Dinamo“ vienuolike, ir Modesto Vorobjovo debiutas rinktinėje. Be to, du šiame mače apsilankę sirgaliai galės laimėti kelionę į Berlyną, o per pertrauką savo pasirodymą surengs kamuolio žongliravimo meistras Eduardas Butiuto.

„Sūduvai“ taip pat papildomą impulsą turėtų suteikti tiek mače su Armėnija pirmą karjeros įvartį rinktinėje pelnęs Ovidijus Verbickas, tiek puikiai gynyboje rungtyniavęs Algis Jankauskas. Pamatė per pertrauką čempionai ir savo silpnąją vietą – gynybą standartinių padėčių metu. Gardino „Neman“ ekipa tokiu būdu pelnė net tris įvarčius ir mačą su Marijampolės klubu baigė lygiosiomis 3:3. Šį sykį Vladimiras Čeburinas ieškos kito pasirinkimo kairiajame gynybos krašte, kadangi dėl diskvalifikacijos negalės rungtyniauti tris rezultatyvius perdavimus šiemet atlikęs Vaidas Slavickas.