2018-03-31 | 5 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 550

Praėjusio sezono A lygos nugalėtojai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai tęsia sėkmingų rungtynių seriją. Šeštadienį čempionai Vilniuje 4:1 patiesė „Trakų“ komandą.

Palankią progą įmušti pirmieji susikūrė „Trakai“. 10 minutę Modestas Vorobjovas pastebėjo ties baudos aikštelės linija atsidengusį Ernestą Stočkūną, bet sulaukęs perdavimo, pastarasis smūgiavo silpnai ir kamuolį sugavo vartininkas Ivanas Kardumas.

Po to jau „Sūduva“ ėmė regzti aštrius išpuolius. Du kartus atakos smaigalyje atsidūręs Josipas Tadičius sulaukdavo perdavimų iš aikštės kraštų, bet pergudrauti vartininko Timofejaus Šeremetos jam nepavyko.

T. Šeremetai teko gerokai padirbėti atremiant tolimą Gersono Acevedo smūgį.

„Sūduvos“ legionierius iš Čilės prisitaikė 31 minutę. Tuomet jis efektingu baudos smūgiu įsuko kamuolį į vartų kampą.

Tačiau persvara svečiai džiaugėsi neilgai. 34 minutę „Trakai“ nubaudė „Sūduvą“ jos pačios ginklu – įvarčiu po kampinio. Rezultatą tiksliu smūgiu galva išlygino Valentinas Jeriomenka – 1:1.

Po ramesnės antro kėlinio pradžios „Sūduva“ vėl blykstelėjo puolime ir išsiveržė į priekį. 55 minutę perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Josipas Tadičius pasitaisė kamuolį ir taikliai smūgiavo po skersiniu – 1:2.

Netrukus vos nepasikartojo pirmo kėlinio scenarijus, bet sūduviečiams šyptelėjo fortūna, kai jaunojo trakiškio Justino Marazo pažeme spirtas kamuolys kliudė virpstą.

65 minutę „Sūduva“ įmušė dar vieną efektingą įvartį. Ovidijus Verbickas atliko perdavimą į dešinį kraštą Andro Švrljugai, kroatas prisitaikė ir pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą – 1:3.

Po šio epizodo Trakų futbolininkai nuleido rankas, o jų varžovai pasižymėjo ir ketvirtą sykį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Rigino Cicilia aikštės viduryje perėmė kamuolį ir tuoj pat jį perdavė į baudos aikštelę Karoliui Laukžemiui. O geriausias pirmo mėnesio A lygos žaidėjas tokios progos nepraleido – 1:4.

Užtikrintą pergalę iškovojusi „Sūduva“ stiprina savo pozicijas A lygoje ir konkurentus lenkia jau 5 taškų persvara.