2018-08-23 | 23 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 50

Po kelių savaičių pertraukos „Trakai“ susigrąžino trečiąją poziciją A lygoje. Tą trakiškiai padarė po ketvirtadienio vakarą LFF stadione iškovotos sunkios pergalės 1:0 prieš „Kauno Žalgirį“.

Rungtynių šeimininkai jau 8 minutę buvo arti tikslo, bet baudos aikštelės kairiame krašte atsidūręs Vadimas Manzonas smūgiavo netiksliai. Sužaidus pusę valandos, klydo kamuolio nesuvaldęs „Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis, tačiau V. Manzonas su Donatu Kazlausku tuo nepasinaudojo ir vartininkas savo klaidą ištaisė.

Kauniečiai taip pat nevengė rengti atakų, bet jos dažniausiai baigdavosi nestipriais smūgiais iš toliau, o tai vartininkui Tomui Švedkauskui sunkumų nekėlė.

Aktyviai rungtyniavęs D. Kazlauskas antro kėlinio pradžioje, 52 minutę, suklaidino kelis varžovus ir baudos aikštelėje buvo pargriautas Michailo Kaliadkos. 11 m baudinio stojo mušti V. Manzonas, tačiau ruso smūgį atrėmė D. Mikelionis.

Vėliau abi komandos aktyviai veržėsi į puolimą taip demonstruodamos, kad lygiosios netenkina nei vienų, nei kitų.

Vis tik sėkmė šyptelėjo „Trakams“. 85 minutę po Justino Marazo perdavimo baudos aikštelėje D. Kazlauskas pasitaisė kamuolį ir akimirksniu nukreipė jį į vartus.

33 taškus surinkę trakiškiai dviem aplenkė ir į ketvirtą vietą nustūmė  Kauno „Stumbrą“.