2018-09-15 | 23 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 450

Po šešių savaičių pertraukos į A lygos kovas sugrįžę Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo užtikrintą pergalę. Šeštadienį šalies čempionai namie 5:0 nugalėjo „Palangos“ komandą.

„Palangos“ futbolininkai rungtynių pradžioje nesirengė vien gintis ir susikūrė kelias neblogas galimybes. Ypač aktyvus puolime buvo palangiškių ekipos naujokas iš Nigerijos Godspoweris Aniefiokas.

11 minutę legionierius pataikė į „Sūduvos“ vartų virpstą, o sužaidus pusę valandos, pavojingai smūgiavo greta vartų.

Progas kūrė ir „Sūduva“, tačiau marijampoliečiams stigo tikslumo užbaigiant atakas.

Galiausiai čempionai įtvirtino savo pranašumą kėlinio pabaigoje. 33 minutę puikiai suveikė dviejų austrų kombinacija – po Danielio Offenbacherio perdavimo įvartį įmušė Sandro Gotalas. 44 minutę S. Gotalas pelnė antrą įvartį iš arti po Ovidijaus Verbicko perdavimo iš krašto.

Ir po pertraukos iniciatyva priklausė „Sūduvai“. Vis tik palangiškiai turėjo galimybę atkurti intrigą, kai 56 minutę puikų Lucky Omeruo perdavimą gavo Simonas Urbys, bet puolėjas nepataikė į vartus.

O sužaidus 69 minutes, šiose rungtynėse buvo padėtas taškas. Už Palangos komandos gynėjų žaidimą ranka baudos aikštelėje skirtą 11 m baudinį realizavo O. Verbickas.

Savo įvartį „Sūduvoje“ po trijų mėnesių pertraukos pelnė ir Gersonas Acevedo. Čilietis pasižymėjo po Andro Švrljugos perdavimo. O palangiškių triuškinimą pabaigė Julius Kasperavičius – 5:0.

Užtikrintą pergalę iškovojusi „Sūduva“ atstatė 5 taškų pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“. Abu čempionato lyderiai rugsėjo 21 dieną susitiks Vilniuje.