2018-09-22 | 26 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 100
Lietuvos futbolo A lygoje šeštadienį buvo sužaistas pirmasis 26-ojo turo mačas. Ketvirtą kartą šiemet Kauno derbyje susitikęs „Stumbras“ ir „Kauno Žalgiris“ susitikimą baigė be įvarčių – 0:0.

Nominalūs dvikovos šeimininkai „Stumbro“ futbolininkai perėmė kamuolio kontrolę, tačiau skaitlingos žalgiriečių pajėgos savo aikštės pusėje neleido sukurti daug progų.

„Stumbras“ Martyno Matuzo budrumą mėgindavo patikrinti tolimais smūgiais, bet nė sykio vartų sargui komandos gelbėti neteko. Lukas Čerkauskas ir Lucasas Villela smūgiavo pro šalį, tiesa, po Alseny Bah bandymo kamuolys pataikė į skersinį.

Antro kėlinio pradžioje į žaidimą kur kas rimčiau teko įsitraukti ir M. Matuzui – vartininkas atrėmė tolimą bei pavojingą Levano Mačarašvilio smūgį.

Žaidimo iniciatyva vis dar priklausė „Stumbrui“, tačiau emocingame ir geltonomis kortelėmis paženklintame antrame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ galėjo pelnyti pergalingą įvartį.

90-ąją susitikimo minutę kamuolys baudos aikštelėje dėkingai nukrito puolėjui Rokui Krušnauskui. Futbolininkas nedelsdamas smūgiavo, bet žalgiriečio bandymas buvo blokuotas.

„Stumbras“ po 25 turų turi 39 taškus ir žengia trečias, o „Kauno Žalgiris“ su 32 taškais po 26-erių rungtynių užima penktą poziciją.