23 turas / Rgp 23 18:00, Marijampolė
23 turas / Rgp 23 20:00, Vilnius
24 turas / Rgp 28 18:00, Kaunas
2018-06-16 13:00 | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika

Čempionai pirmą sykį sužais rungtynes Palangos miesto stadione, kur šeimininkai per keturis mačus iškovojo dvi pergales.

„Palanga“ jau kiek anksčiau atsisveikino su trimis legionieriais – Ransfordu Osei‘umi, Yvenu Moyo ir Benny Younaevu. Sezono pradžioje išsiskyrė tik Y. Moyo, o likę abu puolėjai buvo labiau epizodiniai žaidėjai. Palangiškiai per rinktinių pertrauką sužaidė kontrolines rungtynes su Rygos „FS Metta/LU“ ekipa, kuriai nusileido 0:2. Valdas Trakys tada išbandė peržiūroje dalyvaujantį vidurio gynėją bei pasidžiaugė, jog po traumų pasveikę futbolininkai galutinai grįžo į rikiuotę. „Palanga“ abiejuose tarpusavio mačuose su čempionais atsilaikydavo tik pirmame kėlinyje, tačiau dabar pirmą kartą žais tarp savų sienų Palangoje.

„Sūduvą“ paliko du kroatai – Josipas Tadičius bei Marko Iharošas. Pastarasis gynėjas aikštėje pasirodė tik paskutinėse rungtynėse su „Stumbru“, kai pakeitė susižeidusį Vitalijų Gaidučiką, savo ruožtu, J. Tadičius buvo vienas iš čempionų lyderių. Puolėjas per 14 susitikimų pelnė 6 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tad ši netektis „Sūduvai“ yra išties opi. Čempionai pranešė, jog ieškosis dar vieno atakuojančio žaidėjo, tačiau artimiausiame susitikime atakos smaigalyje dar turėtume pamatyti Karolį Laukžemį arba Rigino Cicilią.

9'
[11m.] Už varžovų žaidimą ranka skirtą 11 m baudinį realizuoja Ovidijus Verbickas
54'
Karolis Laukžemis didina svečių persvarą.
63'
Riginio Cicilia smūgiu iš baudos aikštelės dar labiau įtvirtino svečių pranašumą.