2018-08-28 | 24 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovai: 200

„Kauno Žalgiris“ po dviejų pralaimėjimų iš eilės vėl iškovojo pergalę, kuri buvo skambiausia šiame sezone. Kauniečiai Lietuvos futbolo A lygos 24-ojo turo rungtynėse namuose net 4:0 (2:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Abi komandos gana lygiai kontroliavo kamuolį, tačiau šeimininkai atakavo kur kas pavojingiau, o varžovai paskutinėje atakos fazėje buvo bedančiai.

Rungtynių pradžioje standartinės padėties metu Arūno Klimavičiaus galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, kiek vėliau Aurimas Raginis pavojingai mušė iš toli. Savo ruožtu „Atlanto“ gynėjas Martunas Abovianas privertė paplušėti Deividą Mikelionį, kai smūgiu galva pataikė į vartų plotą.

23-iąją minutę „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po Grato Sirgėdo pakelto kampinio svečiai baudos aikštelėje visiškai pamiršo Liną Pilibaitį, kuris galva iš arti smūgiavo tiksliai. 33-iąją minutę patyręs saugas realizavo ir 11 metrų baudinį, kurį uždirbo baudos aikštelėje Gusto Gumbaravičiaus pražangą išprovokavęs Joao Figuereido.

Prieš pertrauką rezultatas galėjo būti ir dar didesnis, kadangi A. Raginis smūgiu iš už baudos aikštelės pataikė į virpstą.

Antrame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ toliau dominavo ir mėgavosi žaidimu. 56-ąją minutę po gražios atakos galingu smūgiu į artimąjį vartų kampą trečią įvartį šiame sezone pelnė G. Sirgėdas.

Po šio įvarčio kauniečiai kiek atleido vadeles gynyboje, tad „Atlantas“ sukūrė keletą realių progų pasižymėti.

Visgi po keitimo aikštėje pasirodęs Jurijus Zacharkivas smūgiavo labai nevykusiai, o kitoje aikštės pusėje 80-ąją minutę antrą 11 metrų baudinį šiame mače realizavo L. Pilibaitis.

Po šio „hetriko“ patyręs futbolininkas savo sąskaitoje turi 6 įvarčius, iš kurių net 5 pelnė 11 metrų baudiniais.