2018-09-26 | 26 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 50

Lietuvos futbolo A lygos 26-ojo turo rungtynėse Jonavoje buvo užfiksuota didžiausiu rezultatu šiemet iškovota pergalė. Vilniaus „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Jonava“ ir įveikė čempionato autsaiderę rezultatu 6:0 (3:0).

Vilniečių pranašumas niekam nekėlė abejonių nuo pat susitikimo pradžios. Šeimininkai labai retai priartėdavo prie „Žalgirio“ baudos aikštelės, o žalgiriečiai pavyzdingai išnaudojo susikurtas progas.

16-ąją minutę įvarčių sąskaitą stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės atidarė Tomašas Šimkovičius, 22-ąją minutę po Jeremy Manzorro pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo Louisas Ogana, o 36-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė „Jonavos“ krašto gynėjas Artiomas Osipovas.

Nors per pertrauką Artūras Ramoška atliko du keitimus, tačiau tai rungtynių eigos nepakeitė.

50-ąją minutę šeimininkai prarado kamuolį savo aikštės pusėje, tad žalgiriečiai tuo pasinaudojo ir pasižymėjo ketvirtą kartą. Puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą 18-ąjį įvartį šiame sezone pelnė Liviu Antalis.

Kiek vėliau du įvarčius pridėjo ir po keitimo aikštėje pasirodęs „Žalgirio“ brazilas Marquinhosas. 63-iąją minutę saugas sėkmingai smūgiavo į artimąjį vartų kampą, o dar po 8 minučių pasinaudojo itin grubia šeimininkų vartininko Guilherme Cioletti klaida.

Antroje antro kėlinio pusėje kur kas daugiau darbo turėjo „Žalgirio“ vartų sargas Armantas Vitkauskas, tačiau žalgirietis neklydo, žaidė solidžiai ir atrėmė visus varžovų bandymus pelnyti bent garbės įvartį.

Po šios pergalės, kuri buvo septintoji iš eilės A lygoje, vilniečiai su 52 taškais pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą. „Jonava“ su 19 taškų žengia paskutinė – aštunta.