2018-08-18 | 22 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 200

Paskutinėje vietoje esanti „Jonava“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją ir iškovojo labai svarbią pergalę namuose. Jonavos miesto klubas Lietuvos futbolo A lygos 22-ojo turo rungtynėse 3:1 (0:0) įveikė tiesioginę konkurentę „Palangą“, kuri taip pat nuožmiai kovoja dėl išlikimo.

Pirmame kėlinyje kiek ilgiau kamuolį kontroliavo svečiai, tačiau jonaviečiai surengė daugiau pavojingų išpuolių.

Michaelas Thuique‘as baudos aikštelėje gražiai suklaidino du varžovus ir perdavė kamuolį link Lauryno Stonkaus, bet „Jonavos“ puolėjui smūgis iš kelių metrų nepavyko. Kiek vėliau M. Thuique‘as pavojingai smūgiavo iš už baudos aikštelės.

Pirmame kėlinyje svečių ekipoje pastebimai rungtyniavo legionierius Lucky Omeruo. Futbolininkas iš Nigerijos kartą pelnė įvartį iš nuošalės, o dar vėliau jo smūgį galva atrėmė vartų sargas Guilherme Cioletti.

„Palangos“ vyr. treneriui Valdui Trakiui teko atlikti priverstinį keitimą. Vietoje Edvardo Gaurilovo jau 13-ąją susitikimo minutę į aikštę buvo mestas Tomas Dombrauskis.

51-ąją minutę puikiai rungtyniavęs M. Thuique‘as sudėtingoje situacijoje perėmė kamuolį iš varžovo ir baudos aikštelėje surado L. Stonkų, kuris tiksliu smūgiu pelnė septintą įvartį šį sezoną.

68-ąją minutę savo tikslą pasiekė ir M. Thuique‘as, pasiuntęs kamuolį į tuščius vartus po neužtikrinto „Palangos“ gynėjo bei vartininko žaidimo. Dar po septynių minučių trečią įvartį „Jonavai“ pelnė Ernestas Veliulis, realizavęs savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį.

Svečiams 87-ąją minutę pavyko sušvelninti rezultatą, kai įvartį labai tolimu smūgiu pelnė Valentinas Furdui. Tame epizode ne itin sėkmingai sužaidė G. Cioletti, visgi, brazilas išgelbėjo komandą šiai pirmaujant 1:0, kai pavojingai smūgiavo Simonas Urbys.

„Jonava“ iškovojo ketvirtąją pergalę šiame sezone ir su 17 taškų vis dar užima paskutinę poziciją. Tiesa, nuo „Palangos“ jonaviečius skiria 2, o nuo Klaipėdos „Atlanto“ – 4 taškų deficitas.