33 turas / Lap 11, Kaunas
33 turas / Lap 11, Marijampolė
33 turas / Lap 11, Klaipėda
2018-11-11 13:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Darius Petraška

Iškovota pergalė „Trakams“ garantuotų bronzą, nepaisant to, kaip pasibaigtų Kauno derbis.

Marijampolėje atlantiečiai papuolė po čempionišku lokomotyvu ir galimybių labiau pasipriešinti tiesiog neturėjo. Vis dėlto praėjusios rungtynės Vilniuje bei paskutinis mačas namuose verčia galvoti, kad dvikovoje su „Trakais“ klaipėdiečiai nebus tokie bejėgiai. Susitikime su „Kauno Žalgiriu“ Vacį Lekevičių pakylėjo labai gerai sužaistas pirmasis kėlinys, o rezultatas 1:3 neatspindi buvusios kovos. „Atlantui“ reikėtų siekti nepraleisti greito įvarčio bei vengti labai grubių klaidų, po kurių dažniausiai vienas po kito pasipila įvarčiai į Klaipėdos klubo vartus.

„Trakai“ itin svarbiose rungtynėse įveikė abu Kauno klubus ir dabar kovoje dėl bronzos yra padėties šeimininkė. Žinoma, prieš sezoną klubas, tikėtina, kad kėlė dar aukštesnius tikslus bei siekė mesti rimtesnį iššūkį abiem čempionato lyderiams. Vis dėlto antrojo rato viduryje „riterių“ situacija buvo išties prasta ir komandai buvo būtini nauji futbolininkai, kurie atvyko būtent iš „Atlanto“. Donatas Kazlauskas ir jo ekipos draugai nusiteikę skambia gaida užbaigti sezoną ir pratęsti šio sezono tendenciją, jog tarpusavio akistatose laimi tik išvykose žaidžiantis klubas.