2018-11-11 | 33 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovai: 100
Be būrio susirgusių žaidėjų į Klaipėdą nuvykę „Trakų“ futbolininkai sezoną užbaigė įtikinama pergale 5:1 (4:0) prieš „Atlantą“.

Ši pergalė riteriams garantavo trečiąją vietą ir bronzos medalius. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Donatas Kazlauskas, po vieną – Vadimas Manzonas, Valentinas Jeriomenka ir Jevgenijus Osipovas. Diniaras Bilialetdinovas pasižymėjo keturiais rezultatyviais perdavimais.

Nuo pat rungtynių pradžios „Trakų“ persvara buvo tokia milžiniška, kad atrodė, jog įvartis bręsta nuo pirmųjų minučių. Ironiška, tačiau pirmąją gerą progą sukūrė ne „Trakai“, o „Atlantas“. Pirmąsyk aikštės vidurį persivarę Klaipėdos ekipos jaunuoliai Tomą Švedkauską privertė padirbėti ne juokais. Tiesa, tai buvo paskutinis aikštės šeimininkų pasispardymas prieš tikrąją agoniją.

Prabėgo vos minutė po „Trakų“ neišnaudotos progos, kai trise – Valdemaras Borovskis, J. Osipovas ir D. Kazlauskas pabėgo į priekį, o pastarojo puikiausią šansą neutralizavo jaunasis „Atlanto“ vartų sargas. Tąsyk jam pavyko, tačiau netrukus ir jo pastangų neužteko.

D. Bilialetdinovas – V. Manzonui, D. Bilialetdinovas – V. Jeriomenkai, D. Bilialetdinovas – D. Kazlauskui, D. Bilialetdinovas – J. Osipovui – vos per 16 minučių „Trakai“ išsprendė visus klausimus. Ir visa tai įvyko riteriams žaidžiant viena koja.

Lygių skirtumas buvo milžiniškas. Tad tam, kad jis būtų nors kiek sumažintas, Albertas Rybakas į aikštę metė šiemet daugiau laiko B komandoje praleidusius Elviną Ališauską ir Roką Masenzovą.

Pastarieji įdėjo nemažai pastangų, bet apskritai komanda po pertraukos atliko tiesiog formalumą. D. Kazlauskas pelnė dar vieną įvartį ir tai buvo paskutinis komandos įmuštas įvartis šiame sezone.

Besibaigiant rungtynėms, „Atlantas“ sukūrė kontrataką, kuri baigėsi ir šios komandos puolėjo Bruno Lemečevskio garbės įvarčiu.

Rungtynių arbitras nepridėjo nė vienos papildomos minutės, tačiau jų ir nereikėjo. Vieniems – tai košmariško sezono pabaiga, kitiems – šiaip ne taip iškovota bronza. „Trakai“ A lygos prizininkais tapo ketvirtą sezoną paeiliui, o tokiu stabilumu gali pasigirti tikrai ne kiekvienas.