2018-08-19 | 22 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovai: 200

Po batalijų tarptautiniame fronte į Lietuvos futbolo A lygos kovas grįžę „Trakai“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. 22-ojo turo rungtynėse išvykoje „riteriai“ 2:0 (1:0) palaužė Klaipėdos „Atlantą“.

Kaip ir reikėjo tikėtis, svečiai iš Trakų ilgiau kontroliavo kamuolį ir vertė šeimininkus gintis didelėmis pajėgomis.

Tiesa, pirmojo įvarčio teko palaukti – jis buvo pelnytas 26-ąją minutę. Greito išpuolio metu Svajūnas Čyžas perdavė kamuolį link Donato Kazlausko, kuris aplenkė varžovą ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į savo buvusios komandos vartus.

„Trakų“ naujokas pasižymėjo antrose rungtynėse iš eilės ir iš viso šiame sezone yra pelnęs 5 įvarčius.

Netrukus S. Čyžas galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau dėkingą progą smūgiui susikūręs futbolininkas į vartus nepataikė. Pažeme spirtas kamuolys skriejo visiškai greta virpsto.

„Atlantas“ taip pat atsakė keliais aštresniais išpuoliais bei kėlinio pabaigoje galėjo išlyginti rezultatą. Baudos aikštelėje nuo varžovo atitrūkęs Klaipėdos klubo lyderis Tadas Labukas mušė galva tiesiai į vartų sargą Tomą Švedkauską.

56-ąją minutę atlantiečių viltys pakovoti dėl lygiųjų dar labiau sumenko po antrojo „Trakų“ įvarčio. Modestas Vorobjovas pakėlė kampinį, o naujame klube debiutavęs puolėjas Vadimas Manzonas sudėtingu smūgiu galva padvigubino rezultatą.

Šiame susitikime su „Trakų“ marškinėliais A lygoje pirmą kartą pasirodė ne tik V. Manzonas. Visas 90 minučių sužaidė Kevinas Ntika Bondombe, o Dovydas Virkšas buvo mestas į kovą po keitimo.

Toks akistatos rezultatas tenkino svečius, tad šie pernelyg „Atlanto“ vartų neatakavo, o šeimininkai varžovų aikštės pusėje taip pat nieko pavojingo nesukūrė.

„Trakai“ su 30 iškovotų taškų iki minimumo sumažino deficitą nuo trečioje vietoje žengiančio Kauno „Stumbro“, savo ruožtu, „Atlantas“ pralaimėjo penktą kartą iš eilės bei užima šeštą poziciją.