2021-08-11 | 28 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 600

„Optibet A lygos“ lydere vėl tapo tiesioginį konkurentą namuose palaužusi Marijampolės „Sūduva“.

Sūduviečiai atidėtose 28-ojo turo rungtynėse išlaikė vartus „sausus“ ir 2:0 (1:0) įveikė „Kauno Žalgirį“.

Per pirmas 45 minutes šeimininkai ne kartą pavojingai grasino žalgiriečių vartams. Jordano N'Kololo galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, o Airidas Mickevičius sykį išgelbėjo komandą būdamas akistatoje su Nacho Casesu.

34-ąją minutę „Sūduvai“ pavyko išsiveržti į priekį: po J. N'Kololo perdavimo geroje padėtyje atsidūręs Romainas Habranas taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą bei pasižymėjo antrame mače iš eilės. Tiesa, kėlinio dėl traumos nebaigė Markas Beneta.

Kauniečiai atsakė greitomis kontratakomis, tačiau pavojingose situacijose aštriau Ivano Kardumo ginamiems vartams nepagrasino.

Po pertraukos vaizdas aikštėje itin nepasikeitė. „Kauno Žalgiris“ surengė keletą aštresnių išpuolių, bet marijampoliečiai pasinaudojo viena iš progų ir padvigubino rezultatą – 84-ąją minutę į baudos aikštelę įsiveržęs ir oponentą aplenkęs Giedrius Matulevičius pelnė savo pirmą šio sezono įvartį.

Antroji iš eilės „Sūduvos“ pergalė ir 46 taškai leido vėl sugrįžti į 1-ąją vietą, savo ruožtu, kauniečiai su 39 taškais pergalės neiškovoja jau šeštame mače iš eilės.