2021-06-25 | 3 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 100

Marijampolės „Sūduvos“ pergalių badas „Optibet A lygoje“ tęsiasi. Vilniaus „Riterių“ atakas atlaikę Lietuvos vicečempionai iš sostinės išsivežė tik tašką – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Rungtynėse aktyviau startavo šeimininkai, kurie marijampoliečiams primetė aktyvų spaudimą. Nenuostabu, kad 13 minutę pirmą rimtą progą įmušti turėjo „Riteriai“. Po Valdemaro Borovskio perdavimo iš dešiniojo krašto, Mindaugas Grigaravičius stipriai smūgiavo galva baudos aikštelės centre, bet vartininkas Makis Giannikoglou pademonstravo puikią reakciją atremdamas šūvį.

Nors „Sūduvos“ komanda buvo nominalūs rungtynių favoritai, žaidimas Victoro Basadre auklėtiniams nesiklijavo taip, kaip jie norėjo. Dažnai atakos nutrūkdavo perdavimais be adresato baudos aikštelėje arba nesėkmingais reidais šalia baudos aikštelės, o „Riteriai“ žaidė užtikrintai.

Kėlinio pabaigoje vilniečiai turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, kai po Semiro Kerlos pražangos prieš M. Grigaravičių buvo paskirtas baudinys. Tačiau M. Giannikoglou atspėjo nestipraus Angelio Lezamos smūgio kryptį ir išgelbėjo savo komandą nuo nemalonumų.

Po pertraukos buvo paskirtas dar vienas baudinys, bet šį kartą – į „Riterių“ vartus. Teisėjas užfiksavo Valdo Paulausko pražangą prieš Giedrių Matulevičių. Nors vartininkas Armantas Vitkauskas atspėjo Nicolaso Gorobsovo smūgio kryptį, svečių kapitono smūgiuotas kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

Valdo Trakio auklėtiniai nepasidavė ir spaudimas davė vaisių. 71 minutę baudos aikštelėje ranka sužaidė „Sūduvos“ gynėjas Vaidas Slavickas, kuris už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės. Paskirtą baudinį stipriu smūgiu realizavo M. Grigaravičius.

Iki rungtynių pabaigos daugumoje žaidę „Riteriai“ bandė ieškoti galimybių pelnyti pergalingą įvartį, bet svečiams pavyko atsilaikyti ir išsivežti tašką iš sostinės.

Penkis kartus iš eilės nelaimėjusi „Sūduva“ (36 tšk.) bent laikinai taškais susilygino su antroje vietoje žengiančiu „Kauno Žalgiriu“, o „Riteriai“ (22 tšk) taip pat pasivijo penktoje vietoje besirikiuojančią Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandą.