2019-04-20 | 7 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 50

Lietuvos futbolo A lygos 7-ajame ture buvo užfiksuota gana nemenka staigmena – nesėkmę Klaipėdoje patyrė Kauno „Stumbras“.

Kauniečius antrą pralaimėjimą šiame sezone privertė patirti solidžiausias rungtynes pirmame rate sužaidusi „Palanga“ – 2:1 (0:0).

Tuo, kad nominalūs aikštės šeimininkai nebuvo linkę juokauti, buvo galima įsitikinti nuo pat susitikimo pradžios, kai visiškai greta virpsto smūgiavo Idrisas Umajevas ir kiek vėliau galva kamuolį virš skersinio nukreipė Andrejus Miazinas.

Antroje kėlinio pusėje „Stumbras“ perėmė iniciatyvą ir žaidė aktyviau. Daugiau darbo teko „Palangos“ vartininkui Marijanui Čoričiui, tačiau vartų sargas susitvarkė tiek su tolimais smūgiais, tiek su pavojingu Lucaso Villelos bandymu.

Po pertraukos neretai savo aikštės pusėje klydę svečiai buvo nubausti. 55-ąją minutę A. Miazinas įsiveržė į baudos aikštelę, kurioje surado I. Umajevą ir šis vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

Tai buvo penktasis čečėno įvartis šiame sezone per vos 6-erias sužaistas rungtynes.

Maža to, netrukus „Stumbras“ dar kartą traukė kamuolį iš savo vartų tinklo. Neužtikrintai sužaidus vartininkui Rodrigo Josviakiui ir gynėjams, 61-ąją minutę formalumus baudos aikštelėje sutvarkė Tomas Dombrauskis.

Vis dėlto užtikrintai žaidusi „Palangos“ gynybos linija kartą kapituliavo. 69-ąją minutę Thomasas Phibelas atliko netikslų perdavimą, o Nasro Boucharebas pasinaudojo tuo, kad jam palankiai atšoko kamuolys ir pasiuntė jį į vartus.

Per likusį mačo laiką įvarčiais galėjo pasižymėti abi komandos, tačiau rezultatas išliko toks pats – 2:1.

Ši pergalė leido 7 taškus turinčiai „Palangai“ pakilti į 6-ąją turnyro lentelės vietą, o antrą sykį šiame sezone suklupęs „Stumbras“ su 13 taškų žengia trečias.