31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas

Oficialiu „Sūduvos“ mineraliniu vandeniu tapo „AquaVia“

Oficialiu „Sūduvos“ mineraliniu vandeniu tapo „AquaVia“

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ turi naują partnerį. Pajėgiausio šalies futbolo klubo oficialiu vandeniu tapo „AquaVia“.

„Stengiamės savo futbolininkams sukurti kiek įmanoma geresnes sąlygas, kad jiems reikėtų galvoti tik apie treniruotes ir rungtynes, – sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. – Vanduo yra vienas svarbiausių dalykų, kurių reikia komandai. Todėl labai džiaugiamės, kad prie mūsų bičiulių rato prisijungė „AquaVia“.

„AquaVia“ – vienas iš daugiausiai natūraliai šarmo (pH – net 9,4) turinčių vandenų pasaulyje. Šiuo metu jo galima įsigyti IKI prekybos centruose.

„Mūsų šaltinio vanduo yra aukščiausios kokybės, todėl džiaugiamės, kad bendradarbiausime taip pat su geriausiais – Lietuvos čempionais“, – džiaugėsi „Aquavia Europe“ vadovas Karstenas H. Ehrhardtas.

„Sūduvos“ futbolininkai Lietuvos futbolo A lygos čempionate per 31 turą surinko 74 taškus ir jau trečiadienį per mačą namie su Klaipėdos „Atlantu“ gali užsitikrinti antrąjį Lietuvos čempionų titulą iš eilės.