24 turas / Rgp 29, Palanga
24 turas / Rgp 29, Vilnius
23 turas / Rgs 15, Marijampolė
25 turas / Rgs 19, Kaunas
25 turas / Rgs 19, Klaipėda
25 turas / Rgs 20, Vilnius
25 turas / Rgs 21, Vilnius
26 turas / Rgs 22, Kaunas
26 turas / Rgs 25 18:00, Klaipėda
26 turas / Rgs 26 18:00, Jonava
26 turas / Rgs 26 20:00, Marijampolė
21 turas / Rgs 29 13:00, Vilnius
27 turas / Spa 04 16:00, Kaunas
27 turas / Spa 04 18:00, Klaipėda
27 turas / Spa 04 20:00, Vilnius
22 turas / Spa 07 13:00, Kaunas

L. Čerkauskas neabejoja – Alytuje žaisti „Stumbrui“ bus puiku

L. Čerkauskas neabejoja – Alytuje žaisti „Stumbrui“ bus puiku
fkzalgiris.lt nuotr.

Lietuvos futbolo taurės laimėtojų Kauno „Stumbro“ futbolininkų liepos 12 d. 20 val. Alytuje laukia svarbiausias išbandymas klubo istorijoje – debiutinės rungtynės UEFA Europos lygoje su garsiuoju Kipro klubu Limasolio „Apollon“.

Kipro vicečempionai nuolat žaidžia UEFA Europos lygos grupių etape, o savo šalies čempionate kovoja tik dėl aukščiausių pozicijų. „Apollon“ taps pajėgiausiu futbolo klubu kada nors žaidusiu rungtynes Alytaus miesto stadione.

Alytaus miestas puikiai pažįstamas šiemet startinėje „Stumbro“ sudėtyje rungtyniaujančiam gynėjui Lukui Čerkauskui. Dar praėjusiame sezone jis vilkėjo DFK „Dainavos“ marškinėlius ir buvo vienas ekipos lyderių.

 Lukai, UEFA Europos lygos startas jau šį ketvirtadienį. Ar jaučiatės tam pasirengę?, – fcstumbras.lt pasiteiravo žaidėjo.

– Pagaliau. Visi su nekantrumu laukiame šios dvikovos. Tiek komanda, tiek aš esame pasiruošę. Bandysime parodyti save iš geriausios pusės ir labai tikiuosi, kad nenusileisime garsiam varžovui.

 Ką žinai apie „Apollon“?

– Tai viena iš geriausių Kipro komandų. Praėjusiame sezone jie užėmė antrąją vietą savo čempionate ir tik keliais taškais nusileido Čempionų lygoje žaidžiančiam APOEL. Tai viską pasako. Žinome, kad tai aukšto lygio varžovas, turintis labai gero lygio futbolininkus.

 Varžovai kiekvienais metais prasibrauna į UEFA Europos lygos grupių turnyrą. Ar tai negąsdina?

– Kuo stipresnis varžovas – tuo smagiau. Juk ne kiekvieną dieną gali varžytis su tokiais varžovais. Tai puikus šansas patikrinti savo tikrąjį pajėgumą ir galimybes.

 „Stumbras“ šiuo metu žaidžia geriausią atkarpą per visą klubo istoriją. A lygoje per pastarąsias šešerias rungtynes iškovotos net penkios pergalės, tame tarpe ir prieš „Žalgirį“ bei „Trakus“. Esate įgavę optimalią formą?

– Manau, tokios serijos priežastis yra nuoseklus darbas treniruotėse, motyvacija, pagarba komandos draugams ir noras tobulėti. Turime visas sąlygas siekti rezultatų. Tikiuosi, pavyks išlaikyti gerą sportinę formą ir Lietuvos čempionate užlipti ant prizininkų pakylos. Esame pasirengę naujam iššūkiui, tikiu, kad tokia forma gali tapti raktu į teigiamą rezultatą ir Europos lygoje.

 Praėjusiame sezone atstovavai DFK „Dainavai“. Alytus tau – ypatingas miestas?

– Taip, Alytus pernai buvo tapęs mano namais, todėl šiame mieste jaučiuosi puikiai. Čia žaisti UEFA Europos lygos rungtynes bus puiku!

 Alytuje futbolas labai mėgstamas, tikiesi gausaus vietinių žiūrovų palaikymo?

– Man po užklupusių negandų praėjęs sezonas Alytuje buvo puikus, kaip geras atspirties taškas. Pavyko atsigauti, pajausti žaidimo ritmą ir už tai esu labai dėkingas Dzūkijos klubui. Naudodamasis proga, noriu visus Alytaus futbolo gerbėjus ir miesto svečius pakviesti į stadioną. Mes kovosime už Lietuvą ir mums labai reikalingas palaikymas šioje sunkioje kovoje su galingu varžovu.

UEFA Europos lygos rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir Limasolio „Apollon“ ketvirtadienį liepos 12 d. 20 val. bus žaidžiamos Alytaus miesto stadione. Bilietus platina bilietai.lt

#
227 Įvarčiai
76 Pergalės
14 Teisėjų
#
#
280 Žaidėjų
#
41177 Žiūrovai
#
22 11 m. Baudiniai
368 Geltonos kortelės
#
#
16 Raudonų kortelių
20 Lygiųjų
96 Rungtynės
#