„Kauno Žalgiris“ per dieną laimėjo du sykius

Sauliaus Čirbos nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį sužaidė dvejas rungtynes, užbaigė kontrolinių rungtynių ciklą ir kitą savaitgalį jau startuos „Optibet A lygos“ čempionate.

Roko Garasto treniruojami žalgiriečiai šeštadienį stojo į du mūšius ir abu juos laimėjo. Pirmojoje dvikovoje kauniečiai rezultatu 2:0 įveikė Futbolo akademiją „Šiauliai“, o antroje dvikovoje rezultatu 2:1 įveikė „Jonavą“.

Pirmame dienos susitikime žalgiriečius į priekį jau 11-ąją minutę išvedė gynėjas Rimvydas Sadauskas, kuriam smūgiu galva pasižymėti pavyko po Egidijaus Vaitkūno perdavimo iš krašto.

Netrukus pavojingai į varžovų vartus smūgiavo Michaelas Thuique'as, o 30-ąją minutę po brazilo perdavimo įvartį pelnė Philipas Otele – 2:0.

Vėliau puolėjas iš Nigerijos turėjo dar vieną puikų šansą pasižymėti, kartą greitoje atakoje kamuolio pasiekti nespėjo tas pats M. Thuique'as, o varžovai per visas rungtynes atsakė dviem pavojingais išpuoliais, su kuriais be priekaištų susitvarkė Deividas Mikelionis.

Startinė sudėtis pirmoje dvikovoje su Šiaulių ekipa: D. Mikelionis, Choco, M. Dapkus, S. Thicot, R. Sadauskas, E. Vaitkūnas, K. Šilkaitis, G. Sirgėdas, Ph. Otele, D. Šešplaukis ir M. Thuique'as.

Dvikovoje su „Jonavos“ ekipa aikštėje pasirodė daugiau jaunimo, tačiau tai nesutrukdė kontroliuoti rungtynių eigos.

Nors susikurti daug progų pirmoje rungtynių dalyje ir nepavyko, 22-ąją minutę žalgiriečiai vis tik išsiveržė į priekį. Fantastiškoje atakoje svarbius vaidmenis atliko Abdulgafaras Opeyemi ir Linas Pilibaitis, o kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Emmanuelis Davidas.

Pirmojo kėlinio metu geros progos dar neišnaudojo Renato, o rungtynėse sužaidus beveik valandą „Jonavos“ ekipa kontratakoje rezultatą išlygino – 1:1.

74-ąją dvikovos minutę Renato gavo dar vieną šansą ir šį kartą juo pasinaudojo. Legionierius iš Brazilijos iššoko vienas prieš varžovų vartininką ir pelnė pergalingą įvartį – 2:1.

Startinė sudėtis dvikovoje su Jonavos komanda: A. Mickevičius, D. Vitkus, P. Nainys, E. Ugbo, R. Silva, Renato, D. Putrius, A. Opeyemi, D. Vinckus, E. Davidas ir L. Pilibaitis.