J. Jefremovo įvartis padėjo įveikti Kėdainių ekipą

fksuduva.lt nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ per paskutiniąsias kontrolines rungtynes įveikė Kėdainių „Nevėžį“ 1:0 (0:0).

„Sūduva“ vėl visas rungtynes kontroliavo žaidimo eigą, tačiau kurti pavojingas progas prie varžovų vartų ir jomis pasinaudoti nesisekė.

Pirmajame kėlinyje Markas Beneta kartą smūgiavo virš vartų, Catalino Tiros galva muštas kamuolys du kartus atskriejo tiesiai „Nevėžio“ vartininkui į rankas, o po Nicolas Gorobsovo smūgio svečių vartų sargas savo tvirtovę apgynę nukreipdamas kamuolį už galinės linijos.

Antrojo kėlinio pradžioje daugiausia sunkumų Kėdainių komandai kėlė Romainas Habranas. Po eilinio jo reido į baudos aikštelę 51 min. prancūzas buvo pargriautas, tačiau pats R. Habranas neįmušė baudinio.

Ledus pavyko pralaužti 77 min., kai Xavi Auzmendi vieną prieš vartininką išvedė Jevgeną Jefremovą ir ukrainietis pasiuntė kamuolį į vartus.

Marijampolės komandoje šių rungtynių antrajame kėlinyje debiutavo peržiūroje dalyvaujantis kamerūnietis Cyrille’is Tchamba.

„Sūduvos“ sudėtis: Ivanas Kardumas (Makis Giannikoglou), Markas Beneta (Matas Miškinis), Semiras Kerla (Povilas Leimonas), Aleksandras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Nicolas Gorobsovas, Giedrius Matulevičius (Nacho Casesas), Jevgenas Jefremovas, Xabi Auzmendi, Romainas Habranas (Cyrille’is Tchamba), Catalinas Tira.