Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
2024-09-20 | 31 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius

„TOPsport A lygos“ 31-asis turas prasidėjo labai emocinga akistata Alytuje tarp vietos DFK „Dainava“ bei Marijampolės „Sūduvos“. Rungtynės buvo nutrauktos po pirmojo kėlinio svečiams pirmaujant 2:1.

Per pertrauką teisėjams paliekant aikštę įvyko incidentas, po kurio buvo nuspręsta mačą nutraukti. Sprendimą dėl šio susitikimo baigties priims Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo alytiškiai, kurie 5-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Aaronas Olugbogi atliko perdavimą Davorui Rakičiui ir šis kamuolį pasiuntė į vartus.

37-ąją minutę Marijampolės ekipa atstatė pusiausvyrą. Po Volodymyro Krynskio pražangos prieš Nikolajų Solodovnikovą bei VAR peržiūros buvo skirtas baudinys, kurį realizavo Steve‘as Lawsonas. Jau po poros minučių „Dainava“ vėl užsidirbo baudinį, kai prasižengė Oskaras Lukošiūnas.

Pastarajam buvo parodyta raudona kortelė, antrą baudinį realizavo S. Lawsonas. Be to, antrą pridėto laiko minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo A. Olugbogi.

Emocijų vulkanas galutinai sprogo prieš pat pertrauką – dėl ginčų su teisėju buvo pašalintas „Dainavos“ vartininkų treneris Romanas Nesterenka bei strategas Sergejus Kuznecovas.