Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-01 | 29 turas LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 1120

Reikšmingą pergalę lenktynėse dėl „TOPsport A lygos“ čempionų titulo iškovojo lyderis Vilniaus „Žalgiris“. 29-ajame ture vilniečiai dramatiškai 2:1 (0:0) nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje svečiai turėjo dvi geras progas pelnyti įvartį. Igno Venckaus smūgį atrėmė Arpadas Tordai‘us, savo ruožtu, Valdas Paulauskas iš geros padėties nepataikė į vartų plotą. „Žalgiris“ irgi turėjo puikią galimybę – Giedrius Matulevičius kamuolį pasiuntė virš vartų.

Po pertraukos grėsmingai iš toli iššovė Adama Fofana, o 60-ąją minutę vilniečiai džiaugėsi įvarčiu, kai po Ovidijaus Verbicko perdavimo pasižymėjo Liviu Antalis. Rumunas su 13 taiklių smūgių pasivijo iki tol rezultatyviausiu buvusį Henrique Devensą.

Ne vieną kartą į grėsmingas kontratakas pabėgusi „Banga“ atstatė pusiausvyrą 79-ąją minutę – galva po Natano Žebrausko perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Vilius Piliukaitis. Gargždiškiai buvo įsibėgėję, tačiau jų planus sujaukė 85-ąją minutę gauta antroji Antonio Lara geltona kortelė.

„Žalgiris“ savo tikslą pasiekė ketvirto pridėto laiko minutę. Po pakelto kampinio Jurijus Kendyšas laimėjo oro dvikovą, kamuolys dėkingai skriejo link G. Matulevičiaus ir šis nedelsdamas nuginklavo Mantą Bertašių.

Sėkmingą seriją namuose pratęsę žalgiriečiai su 60 taškų pirmauja, „Banga“ turi 37 taškus bei rikiuojasi ketvirta.