Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-09-01 | 29 turas Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 650

„TOPsport A lygos“ turnyro lentelėje viena pozicija aukščiau pakilo Alytaus DFK „Dainava“. 29-ajame ture dainaviečiai svečiuose pelnė du įvarčius be atsako ir 2:0 (1:0) palaužė Telšių „Džiugą“.

Svečiams pavyko pelnyti greitą įvartį. Telšiškiams 3-iąją minutę suklydus prie savo baudos aikštelės, Aaronas Olugbogi atliko perdavimą Davorui Rakičiui, kuris antru lietimu pažeme nukreipė kamuolį į vartus.

A. Olugbogi kėlinio viduryje atliko labai pavojingą smūgį galva, kamuolį sugavo Marius Paukštė. Kitoje aikštės pusėje Airidas Mickevičius apsigynė nuo Hirotaka Yamada bandymo.

Antrame kėlinyje Nino Noordanusas galva pasiuntė kamuolį į skersinį, savo ruožtu, A. Mickevičius dar ne sykį sužaidė solidžiai. 68-ąją minutę „Dainavos“ pranašumą įtvirtino du po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai – Chibuike Nwosu asistavo Stanislavui Sorokinui. Mačo pabaigoje pasižymėti galėjo ir Dmytro Mandryčenka, bet M. Paukštė smūgį atrėmė.

„Dainava“ savo sąskaitoje po šio laimėjimo turi 33 taškus ir žengia šešta, džiugiečiai su tašku mažiau yra septinti.