Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-25 | 28 turas Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 450

Centrinėse „TOPsport A lygos“ 28-ojo turo rungtynėse susitiko Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipos. Kovingame mače komandos pelnė po įvartį ir išsiskyrė taikiai rezultatu 1:1 (1:0).

Rungtynių pradžioje ekipos apsikeitė smūgiais – vilniečių gretose dukart smūgiavo Liviu Antalis, tačiau vienas jo smūgis skriejo pro šalį, o kitą sugavo vartininkas Giedrius Zenkevičius. Sūduviečių gretose laimę iš toli pabandė Rokas Filipavičius, bet problemų vartų sargui Arpadui Tordai'ui nesukėlė.

Yra sakoma, kad geras perdavimas neprapuola. Artiomo Fiodorovo pasiųsto kamuolio į baudos aikštelę niekas nepalietė ir jis klastinga trajektorija įskriejo į vartus.

Kėlinio viduryje pavojingą kontrataką surengė marijampoliečiai – A. Fiodorovas perdavė kamuolį Rokui Filipavičiui, o pastarasis pavojingai smūgiavo visai greta virpsto.

39-ąją minutę puikų reidą atliko Romualdas Jansonas, tiesa, jo smūgį blokavo aikštės šeimininkų gynėjas. Per arbitro kompensuotą pirmojo kėlinio laiką progą turėjo Joelis Bopesu, bet gynėjo stipriai smūgiuotą kamuolį atrėmė G. Zenkevičius.

53-iąją minutę į aikštės šeimininkų vartus buvo skirtas baudinys, kurį sėkmingai realizavo L. Antalis.

Po įmušto įvarčio vilniečiai visiškai perėmė iniciatyvą, tačiau labai pavojingų epizodų nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Susitikimą vilniečiai baigė mažumoje – raudoną kortelę prieš save išvydo Myroslavas Mazuras.

Tašku sąskaitą papildę Dovydo Lastausko auklėtiniai žengia devinti turėdami 25 taškus, o žalgiriečiai su 57 taškais – pirmi.