Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-18 | 27 turas Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 720

Dar vienas 27-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas įvyko Saulės mieste, kur FA „Šiauliai“ priėmė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Nors abi ekipos sukūrė ne vieną pavojingą momentą, dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

9-ąją susitikimo minutę pavojingą išpuolį surengė alytiškiai, kai po Ivano Koškošo perdavimo šalia vartų smūgiavo Renatas Banevičius. Kiek vėliau progą kitoje barikadų pusėje susikūrė Simonas Urbys, visgi, jo šūvis buvo blokuotas.

19-ąją minutę kamuolys dėkingai atšoko Simonui Pauliui, pastarasis, turėjęs itin gerą šansą, taiklus nebuvo, Eligijui Jankauskui iki įvarčio taip pat pritrūko taiklumo. Kiek vėliau smūgį į vartus po R. Banevičiaus perdavimo atliko Artiomas Baftalovskis, visgi, pasiekti tikslą jam sutrukdė varžovas.

Kėlinio pabaigoje itin dėkingoje situacijoje atsidūrė Danielis Romanovskis, tačiau atliko prastą smūgį, Ode Abdullahi iš toli paleido patranką, ją sustabdė Gustas Baliutavičius.

52-ąją minutę S. Paulius surado E. Jankauską, kamuolys atšoko nuo O. Abdullahi bei pakeitė jo skriejimo kryptį, bet dainaviečiams pavyko apsiginti. Kitoje aikštės pusėje Davoras Rakičius atsidūrė vienas prieš vartininką – dvikovą laimėjo G. Baliutavičius.

„Dainavos“ puolimas ir toliau nestojo – po Artemo Bilo perdavimo O. Abdullahi smūgį galva vėl stabdė vartų sargas, Gusto Zabitos šūvis skriejo šalia vartų, o 72-ąją minutę prieš vartus vienas likęs Dmytro Mandryčenka galva smūgiavo netaikliai. O. Abdullahi dar sykį iš toli pykštelėjo į vartų plotą, 80-ąją minutę šiauliečiai atakavo pavojingai, tačiau kamuolį nuo vartų linijos išmušė bei savo ekipos vartus „sausus“ išsaugojo G. Zabita.

Sužaidus 27-ojo turo rungtynes, dzūkai savo sąskaitoje turi 29 taškus bei rikiuojasi septinti, savo ruožtu, šiauliečiai yra surinkę 30 taškų ir žengia laipteliu aukščiau. Tiesa, Mindaugo Čepo kariauna yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.