Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
2024-05-18 | 14 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 200

14-ajame „TOPsport A lygos“ ture pergalę bei revanšą pasiekė FA „Šiauliai“. Saulės miesto atstovai išvykoje rezultatu 3:1 (2:0) pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“, o į aikštę po ilgo laiko ir sunkios traumos sugrįžo Deividas Šešplaukis.

16-ąją minutę Simone Moschinas atrėmė tolimą Egidijaus Vaitkūno bandymą, vos po kelių minučių Artūras Žulpa pavojingai smūgiavo į Luko Paukštės ginamus vartus.

„Šiauliai“ į priekį išsiveržė 34-ąją minutę, kai greitos atakos metu po Davio Ikaunieko perdavimo pasižymėjo Nauris Petkevičius. Jau per pridėtą teisėjo laiką rezultatas padvigubėjo – Simonas Paulius perėmė kamuolį bei jį pasiuntė D. Ikauniekui, pastarojo pirmąjį bandymą sustabdė S. Moschinas, tačiau atšokusį kamuolį latvis pasiuntė į vartų tinklą.

67-ąją minutę N. Petkevičius galėjo pelnyti dublį, tačiau kamuolys tinklą skrodė iš išorinės pusės, kiek vėliau Misaki Sato šūvį į artimąjį kampą sustabdė L. Paukštė.

Namų ekipa rezultatą sušvelnino 74-ąją minutę, kai Henrique Devenso smūgis į kairį vartų kampą pasiekė tikslą. Kajus Bička galėjo pelnyti dar vieną įvartį, jo bandymas buvo netaiklus, Deivido Dovydaičio spirtas kamuolys skriejo virš vartų. H. Devensas galėjo išsiskirti dubliu, jo smūgį blokavo E. Vaitkūnas.

Visgi, svečiai pranašumą padidino mačo pabaigoje – standartinės situacijos metu S. Moschinas atrėmė Kristupo Keršio smūgį galva, kamuolys atšoko Sigitui Olberkiui, kuris jį pasiuntė į vartus.

„Šiauliai“ po 14-ojo turo su 17 taškų pakilo į 6-ąją turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu, „TransINVEST“ ekipa savo sąskaitoje turi 10 taškų bei lieka dešimta.