Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys

"Žalgiris" Europoje keliauja tolyn

Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komanda ketvirtadienį Armėnijos sostinėje iškovojo kelialapį į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Žalgiriečiai Jerevane su "Pyunik" klubu sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) bei išsaugojo Lietuvoje įgytą dviejų įvarčių pranašumą.

Nors "Žalgirio" ekipos futbolininkai antrojo kėlinio pradžioje pirmieji praleido įvartį, mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė būtent jie.87 minutę Andrius Velička aštriu reidu baudos aikštelėje išprovokavo varžovo pražangą, nusiuntusią Mantą Kuklį prie 11 metrų žymės. Prie kamuolio stojęs saugas 88 minutę tiksliu smūgiu palaidojo visus armėnų šansus išsigelbėti bei pratęsė vilniečių žygį Europoje.

Trečiajame Europos lygos atrankos etape "Žalgiris" susikaus su Poznanės "Lech" iš Lenkijos. Pirmasis susitikimas rugpjūčio 1-ąją vyks Vilniaus LFF stadione.

Jerevano "Pyunik" 1 - 1 VMFD "Žalgiris"

55' [1 - 0] V. Ayvazyanas

88' [1 - 1] M. Kuklys (iš 11 m.)

Geltona kortelė: G.Pogosianas (87 min.).

"Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Luka Peričius. Andrius Skerla, Egidijus Vaitkūnas, Vaidotas Šilėnas (54' Georgas Freidgeimas), Mantas Kuklys, Artūras Žulpa, Pavelas Komolovas, Rytis Leliūga (78' Paulius Janušauskas), Kamilis Bilinskis (67' Andrius Velička).