13 turas / Geg 25 , Telšiai
14 turas / Geg 30 , Kaunas
14 turas / Geg 31 , Telšiai
14 turas / Geg 31 , Raudondvaris
14 turas / Bir 01 , Marijampolė
14 turas / Bir 01 , Šiauliai
Tiesiogiai 15 turas / Bir 13 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Bir 13 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Bir 13 20:15 , Telšiai
Tiesiogiai 15 turas / Bir 14 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Bir 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 19:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 19:30 , Panevėžys
Tiesiogiai 16 turas / Bir 19 20:00 , Vilnius

Žalgiriečiai priėmė neeilinį iššūkį

Žalgiriečiai priėmė neeilinį iššūkį
Foto: fkzalgiris.lt

Revanšui prieš Klaipėdos „Atlantą“ besiruošiantys Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai po treniruotės priėmė neeilinį iššūkį.

Du žalgiriečiai – Egidijus Vaitkūnas bei Georgas Freidgeimas – gavo netikėtą užduotį. Gynėjai turėjo įveikti ne tik alinantį karštį, bet ir įbėgti su kamuoliais į didingą Gedimino kalną.

Tai nebuvo pirmas kartas, kai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai bandė pritaikyti futbolo žinias neįtikėtinoms užduotims. Praėjusio „Žalgirio“ iššūkio metu Serge‘as Nyuiadzi ir Jakubas Wilkas nepabijojo užlipti ant Lietuvos futbolo federacijos stogo bei pabandė nuo jo pataikyti kamuolį į vartus.

Šį kartą E. Vaitkūnas ir G. Freidgeimas turėjo pasitikėti ne tik savo greičiu, tačiau ir kamuolio valdymo savybėmis bei ištverme. Kepinant beveik 35 laipsnių karščiui žalgiriečiai varžėsi, kuris greičiau su kamuoliu užbėgs į Gedimino kalną.

Greitesnis buvo ir antrojo „Žalgirio“ iššūkio nugalėtoju tapo Egidijus Vaitkūnas, kuris po rungties kukliai teigė, kad darbai kalba patys už save.

„Bebėgdamas dar sustojau su turistais pakalbėti. Paprašė parodyti kamuolį, ar jis yra originalus“, – geros nuotaikos nestokojo gynėjas.
 
 Sėkmingai įveikę originalią užduotį žalgiriečiai toliau kibo į darbus ir ruošiasi artėjančiai „SMScredit.lt A lygos“ dvikovai su Klaipėdos „Atlantu“, kurioje netruks nei karštų emocijų, nei atkaklios kovos dėl trijų taškų. Komandų susitikimas Vilniuje vyks rugpjūčio 24 dieną 19:30 val.