18 turas / Bir 30 , Raudondvaris
19 turas / Lie 04 , Vilnius
19 turas / Lie 05 , Raudondvaris
19 turas / Lie 05 , Vilnius
19 turas / Lie 06 , Alytus
19 turas / Lie 07 , Panevėžys
Tiesiogiai 20 turas / Lie 11 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 13 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 20 turas / Lie 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 21 turas / Lie 19 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 19:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 21 19:30 , Kaunas

„Utenio“ bendradarbiavimas su A. Skarbaliumi nenutrūks

„Utenio“ bendradarbiavimas su A. Skarbaliumi nenutrūks

Techniniu vadovu Utenos „Utenio“ futbolo akademijoje dirbęs treneris Aurelijus Skarbalius pasirašė sutartį su Vilniaus „Žalgiriu“ ir ruoš kitam sezonui Lietuvos vicečempionų komandą.

Nepaisant to, „Utenio“ ir A. Skarbaliaus bendradarbiavimas, užsimezgęs dar 2015-ųjų pavasarį, nenutrūks. A. Skarbalius bus Utenos klubo trenerių konsultantas.

„Su „Utenio“ akademija aš buvau nuo pat pradžių. Parengiau programą, padedu treneriams. Todėl ir toliau konsultuosiu uteniškius, jiems padėsiu“, – kalbėjo A. Skarbalius.

Naujajame A lygos sezone „Utenis“ ir „Žalgiris“ nebus tiesioginiai varžovai. Utenos klubo valdyba nutarė pasitraukti iš aukščiausiojo Lietuvos futbolo diviziono.

„Džiaugiuosi, kad „Utenis“ pasirinko prioritetu akademiją ir ateityje skirs didžiausią dėmesį vaikams ir klubo piramidės kūrimui“, - sakė būsimas Vilniaus „Žalgirio“ treneris.

A. Skarbalius ilgą laiką gyveno ir dirbo Danijoje, ten yra įsikūrusi jo šeima. Tačiau sausio mėnesį treneris persikels į Lietuvą.