21 turas / Lie 20 , Panevėžys
21 turas / Lie 20 , Marijampolė
21 turas / Lie 21 , Kaunas
22 turas / Lie 27 , Marijampolė
25 turas / Lie 28 , Šiauliai
22 turas / Lie 28 , Raudondvaris
Tiesiogiai 23 turas / Rug 01 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 03 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 23 turas / Rug 04 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 04 19:30 , Telšiai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 04 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Rug 07 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 24 turas / Rug 08 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 24 turas / Rug 10 18:25 , Raudondvaris

„Trakai“ atsisveikino su dviem gynėjais

„Trakai“ atsisveikino su dviem gynėjais
Elvio Žaldario nuotr.
Trečią vietą praėjusiame sezone užėmęs „Trakų“ klubas atsisveikino su gynėjais Jevgenijumi Osipovu bei Vaidotu Šilėnu.

Pirmasis jau rado naująją stotelę Estijoje, antrasis – dar klubo paieškose. Priminsime, kad J. Osipovas klubo garbę gynė daugiau nei pusmetį, antrasis – trejus su puse metų.

„Abu šie futbolininkai tikri kovotojai, jie labai daug prisidėjo prie klubo rezultatų, tačiau gyvenimas nestovi vietoje. Dėl Jevgenijaus praktiškai iškart po praėjusio sezono buvo aišku, kad jo komandoje neliks. Vaido situacija kiek kitokia – jis su komanda pradėjo pasiruošimą naujam sezonui, tačiau jo nebetęsia“, – sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Su komanda vis dar treniruojasi būrys peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų, tačiau tarp jų nėra, turbūt, garsiausio visų laikų A lygos žaidėjo Diniaro Bilialetdinovo.

„Kažko tokio nepasakysiu. Su Diniaru palaikome ryšį, kalbamės, tačiau kontrakto jis kol kas neturi. Ar turės? Tai paaiškės artimiausiu metu. Kalbant apie atvykusius į peržiūrą žaidėjus, tai jaunimas dirba, stengiasi ir palieka tikrai neblogą įspūdį“, – kalbėjo V. Lemežis, pridūręs, kad artimiausiu metu į peržiūrą atvyks dar daugiau žaidėjų.

„Taip, turime nusižiūrėję žaidėjų, kuriuos norėtumėme matyti. Su kai kuriais iš jų esame sutarę, kada jie atvyks“.

Šį šeštadienį Marijampolės ARVI manieže „Trakai“ žais jau trečias kontrolines rungtynes su Liepojos „Metalurgs“ futbolininkais. Pirmosios dvejos rungtynės prieš Vilniaus „Vytį“ ir Rygos „Metta“ klubą buvo laimėtos.