
„Sūduvos“ treneris išskyrė Kauno žalgiriečių privalumus
fksuduva.lt 2019-03-16 14:12
Lietuvos futbolo čempionės titulą
ginanti Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 3 turo rungtynes šeštadienį 17 val.
susitiks su „Kauno Žalgiriu“, kuris atsitiesė po pirmosios nesėkmės.
„Sūduva“ šį sezoną kol kas žygiuoja pergalingai. Per rungtynes dėl Supertaurės 2:0 buvo įveiktas Vilniaus „Žalgiris“, vėliau A lygoje 2:1 palaužti Vilniaus „Riteriai“ ir 5:0 įveiktas Klaipėdos „Atlantas“.
Tuo metu „Kauno Žalgiris“ A lygos pirmajame ture netikėtai išvykoje 0:2 pralaimėjo „Atlantui“, bet per antrąsias rungtynes net 6:1 įveikė „Palangą“.
„Lyginant su 2018-ųjų sezonu, Kauno komanda ženkliai sustiprėjo, ją papildė aukšto lygio žaidėjai, turintys aukštus tikslus, – apie būsimus varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas. – „Kauno Žalgiris“ yra jaunų ir patyrusių žaidėjų mišinys. Pirmajame ture jie patyrė netikėtą pralaimėjimą, bet antrajame parodė, kokie iš tikrųjų pavojingi jie yra.“
Per mačą su Palangos komanda kauniečiams 3 įvarčius pelnė Joao Figueiredo, po kartą pasižymėjo Egidijus Vaitkūnas ir Renato Matosas, o dar kartą kamuolį į savo vartus nukreipė varžovų žaidėjas.
„Mūsų būsimi varžovai – labai techniška komanda, drąsiai įžaidžia kamuolį nuo vartų, pasižymi gera kamuolio kontrole. Vidurio zonoje jie turi žaidėjų, kurie puikiai išmano, kaip perduoti kamuolį puolėjams, o šie yra labai aktyvūs ir greiti“, – apie „Kauno Žalgirį“ kalbėjo E. Černiauskas.
A lygos turnyro lentelėje prieš šeštadienio rungtynes „Sūduva“ užima antrąją vietą, tačiau tik tašku atsilieka nuo „Žalgirio“, kuris per trečiojo turo mačą penktadienį Vilniuje su „Riteriais“ sužaidė lygiosiomis 1:1.
„Kauno Žalgiris“ turi 3 taškus ir užima 4-ąją vietą.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
21 | +32 | 49 |
2. |
![]() |
21 | +9 | 43 |
3. |
![]() |
23 | +11 | 39 |
4. |
![]() |
23 | +5 | 35 |
5. |
![]() |
24 | -3 | 34 |
6. |
![]() |
22 | +2 | 31 |
7. |
![]() |
23 | +4 | 31 |
8. |
![]() |
21 | -6 | 25 |
9. |
![]() |
23 | -25 | 14 |
10. |
![]() |
23 | -29 | 11 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Milan Džokič Šiauliai9
-
Kader Njoya Abdel Hegelmann9
-
Eligijus Jankauskas Šiauliai8
-
Amine Benchaib K. Žalgiris8
-
Dejan Georgijevič K. Žalgiris7
-
Leo Ribeiro Hegelmann9
-
Daniel Romanovskij Šiauliai8
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris8
-
Ernestas Veliulis Panevėžys5
-
Leif Estevez Riteriai5