18 turas / Bir 29 , Panevėžys
18 turas / Bir 30 , Raudondvaris
18 turas / Bir 30 , Gargždai
19 turas / Lie 04 , Vilnius
19 turas / Lie 05 , Raudondvaris
19 turas / Lie 05 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 06 16:45 , Alytus
Tiesiogiai 19 turas / Lie 07 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 20 turas / Lie 11 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 13 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 20 turas / Lie 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 21 turas / Lie 19 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 19:30 , Marijampolė

„Sūduva“ kviečia futbolo gerbėjus iš visos Lietuvos

„Sūduva“ kviečia futbolo gerbėjus iš visos Lietuvos

Lietuvos futbolo gerbėjai liepos 27-ąją (ketvirtadienį) turės retai pasitaikančią galimybę šalyje išvysti UEFA Europos lygos atrankos III etapo rungtynes. Marijampolės „Sūduva“, išbandysianti jėgas su vienu stipriausių Šveicarijos klubų – „Sion“, kviečia į rungtynes atvykti populiariausiai pasaulio sporto šakai neabejingus žmones iš visos Lietuvos.

Pasitelkęs miesto šūkį „Susitikime čia“ ir futbolininkus, Marijampolės klubas parengė keletą reportažų apie gražiausias miesto vietas, kurias žaidėjai rekomenduoja aplankyti Sūduvos sostinės svečiams.

Pirmasis vieną gražiausių Marijampolės vietų – Poezijos parką – pristatė Robertas Vėževičius.

Poezijos parkas įrengtas 1987 metais miesto centre, Jevonio ir Šešupės santakoje. Jo plotas – 4,36 hektaro. Parke buvo pastatyta pirmoji skulptūra „Šešupė“, dekoratyvūs tilteliai ir suoleliai bei fontanai, pasodintas draugystės ąžuolas. Dabar jame auga apie 100 įvairių veislių medžių ir krūmų.

2012 metų rudenį baigti parko rekonstrukcijos darbai. Jų metu buvo sutvarkyti per parką tekančio Jevonio krantai, Šešupės pakrantė, takai buvo iškloti klinkerio trinkelėmis, upelio krantai – iš rekonstruojamos Vytauto gatvės atvežtais prieškario Lietuvos laikų grindinio akmenimis.

Parkas pasipuošė plastiškų formų suolais, moderniu ir ekonomišku apšvietimu, želdynais, poilsio zonoje atsirado spalvinga vaikų žaidimo aikštelė, amfiteatras kameriniams renginiams, trys fontanai.

Architektai paliko visus tiltelius, tik juos rekonstravo. Parke atsirado vietos ir skulptūrinei kompozicijai, kuri įamžino Vytauto Kernagio atliekamą dainą „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“.

Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Sion“ Marijampolės „Arvi“ arenoje liepos 27-ąją prasidės 20 val. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose, o nuo antradienio bilietais bus prekiaujama ir Marijampolės stadiono kasoje.

„Sūduva“, šį sezoną nuolat skatinanti aistruolius pirkti bilietus iš anksto, ir vėl nepaliks jų be dovanų. Burtais išrinktas vienas iš įsigijusiųjų bilietą iš anksto bus apdovanotas Marijampolės baro „Winis“ 15 eurų čekiu sąskaitai apmokėti.