9 turas / Bal 27 , Marijampolė
10 turas / Geg 02 , Šiauliai
10 turas / Geg 03 , Gargždai
10 turas / Geg 03 , Telšiai
10 turas / Geg 04 , Marijampolė
10 turas / Geg 04 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Geg 09 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 11 turas / Geg 09 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Geg 10 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 11 turas / Geg 11 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Geg 11 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 16 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 15:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:00 , Panevėžys

„Panevėžio“ puolėjas – geriausias rugpjūtį

„Panevėžio“ puolėjas – geriausias rugpjūtį
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Po kovų tarptautiniame fronte „Optibet A lygos“ lyderis „Panevėžys“ apsukų nesumažino ir artėja link pirmojo titulo.

Sudėtingose rungtynėse praėjusį mėnesį atsiskleidė gana nedaug sezono eigoje rungtyniavęs puolėjas Noelis Mbo. 24-erių atakuojantis žaidėjas, suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus, tapo geriausiu rugpjūčio mėnesio žaidėju.

„Panevėžio“ futbolininkui bus įteiktas lygos rėmėjo „Sportpoint“ prizas.

Praėjusį mėnesį N. Mbo trejose rungtynėse iš ketverių pelnė po įvartį. 2023-iųjų sezone per 29 mačus puolėjas pasižymėjo 6 kartus bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus – tuo jis išsiskyrė per 813 minučių.

„Pirmiausia – noriu padėkoti Dievui už viską, ką jis daro dėl manęs. Antra – noriu išreikšti didelę padėką komandos draugams ir sirgaliams, nes be jų šio pripažinimo nepasiekčiau.

Rugpjūtis man tapo persilaužimo mėnesiu. Pajutau, kad galiu daryti didelę įtaką rungtynėms ir padėti komandai. Nesvarbu, ar pradedu starto sudėtyje, ar nuo atsarginių žaidėjų suolo, noriu būti pastebimas. Kiekvienas galėjo pastebėti skirtumą tarp šios atkarpos ir pirmos sezono pusės – tai buvo didelis skirtumas.

Sezono pradžioje susidūriau su ne vienu sunkumu, tačiau dabar viskas yra savo vietose, matau, kad sunkus darbas atsiperka. Komanda taip pat turi tikslą ir kartu dėl to labai sunkiai kovoja, jog jį pasiektų, didžiuojuosi savo komandos draugais.

Per likusią sezono dalį mano tikslas yra toliau padėti komandai, kiek tik galiu ir laimėti likusias rungtynes. Tikėkimės, įmušiu įvarčių ir atliksiu rezultatyvių perdavimų komandos draugams bei svarbiausia – laimėsime titulą“, – pasakojo N. Mbo.

Kovo mėnesį geriausiu žaidėju buvo pripažintas FA „Šiauliai“ saugas Eligijus Jankauskas, balandį – „Panevėžio“ puolėjas Ariagneris Smithas, gegužę – Vilniaus „Žalgirio“ atakų lyderis Mathiasas Oyewusi, birželį laurus susižėrė „Panevėžio“ vartų sargas Vytautas Černiauskas, liepą – Kauno rajono „Hegelmann“ vidurio gynėjas Samuelis Odeoyibo.