


„Palanga“ pristatė naują strategą ir sužaidė rungtynes Lenkijoje
fkpalanga.lt 2019-07-21 16:24
„Palangos“ stovykloje vyksta intensyvus darbas besiruošiant antrajai A lygos sezono pusei. Pastarąsias oficialias rungtynes liepos 4-ąją sužaidę palangiškiai ne tik pluša treniruotėse, bet ir išvyko į Lenkiją.
Kaimyninėje šalyje šeštadienį įvyko kontrolinės rungtynės tarp Suvalkų „Wigry“ bei „Palangos“. Komandai iš Lietuvos vadovavo naujas vyr. treneris Viačeslavas Geraščenka, pakeitęs iki tol pareigas ėjusį Artiomą Gorlovą.
Susitikimą nuo pat pradžios kontroliavo aikštės šeimininkai iš Suvalkų. „Palangos“ futbolininkai budėjo prie savų vartų. 33-iąją minutę dvikovą dėl atšokusio kamuolio laimėjęs „Wigry“ narys Adrianas Karankiewičius išvedė savo ekipą į priekį.
43 min. rezultatą padvigubino Cezary Saučekas, meistriškai perkėlęs kamuolį per vartininką.
Po pertraukos vaizdas aikštėje nurimo, įsivyravo štilis. Naujasis „Palangos“ vyr. treneris iš Baltarusijos V. Geraščenka atliko aibę keitimų, taip suteikdamas žaidimo laiko kuo daugiau futbolininkų.
Susitikimas baigėsi rezultatu 0:2 (0:2).
Išvyka į Lenkija treneris iš Baltarusijos liko patenkintas.
„Palangos“ komandą šiltai sutiko „Wigry“ komandos trenerių štabe dirbantis Donatas Vencevičius. Su Lietuvos U-21 rinktinės strategu „Palanga“ susidūrė tiesiogiai ir anksčiau. Praėjusiame sezone palangiškiai kovojo dėl galimybės išlikti A lygoje su Alytaus „Dainavos“ komanda, kurią tuo metu treniravo D. Vencevičius. Tąsyk serijoje „Palanga“ savo pranašumą įrodė bei išsaugojo vietą čempionate.
Šiuo metu „Palangos“ ekipos peržiūroje dalyvauja devyni futbolininkai. Komandos vairininkas spręs, kurie iš jų liks pajūryje bei gins „Palangos“ garbę likusiose A lygos bei „SHARP LFF taurės“ susitikimuose.
Artimiausiu metu bus pranešta ir apie pokyčius komandos sudėtyje.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
23 | +33 | 53 |
2. |
![]() |
24 | +11 | 49 |
3. |
![]() |
24 | +12 | 42 |
4. |
![]() |
25 | +5 | 37 |
5. |
![]() |
25 | +3 | 36 |
6. |
![]() |
25 | -4 | 34 |
7. |
![]() |
25 | +3 | 34 |
8. |
![]() |
25 | -7 | 28 |
9. |
![]() |
25 | -28 | 15 |
10. |
![]() |
25 | -28 | 14 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Kader Njoya Abdel Hegelmann11
-
Milan Džokič Šiauliai10
-
Eligijus Jankauskas Šiauliai9
-
Amine Benchaib K. Žalgiris9
-
Dejan Georgijevič K. Žalgiris8
-
Leo Ribeiro Hegelmann11
-
Daniel Romanovskij Šiauliai8
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris8
-
Ernestas Veliulis Panevėžys5
-
Leif Estevez Riteriai5