
N.Valskis: „Du įvarčiai – padėka rinktinės treneriui“
2016-05-20 14:28
Po nesėkmingo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo atsigavę „Trakai“ iškovojo dar vieną pergalę „SMScredit.lt A lygoje“ ir sugrįžo į turnyro lentelės viršūnę.
Treneris Valdas Urbonas džiaugėsi tiek komandos pademonstruotu žaidimu, tiek galutiniu rezultatu, kadangi praėjusiame sezone iš Utenos trijų taškų išsivežti nepavyko.
„Pralaužėme ledus ir čia. Laimėjome, džiugu. Po finalo buvo ir fiziškai, ir psichologiškai sudėtinga, bet džiugu, kad vyrai tinkamai nusiteikė rungtynėms. Pasiekėme du greitus įvarčius, kas svarbiausia. Tai padėjo nuimti įtampą ir kai turi rezultatą, reikia jį apsaugoti.
Antrame kėlinyje persitvarkėme. Jei pirmame kėlinyje „Utenis“ turėjo momentų, kur Marius Rapalis ir Deividas Česnauskis pagelbėjo, o antrame – ryškių momentų nebuvo. Galėjome ir mes pasiekti papildomų įvarčių. Apibendrinant, rungtynėmis, žaidimo kokybe ir rezultatu esu patenkintas“, – pasakojo strategas.
Abu „riterių“ įvarčius pelnęs Nerijus Valskis akcentavo, jog futbolininkai padarė tinkamas išvadas po rungtynių su Kauno klubais, kuriose buvo barstomi svarbūs taškai.
„Gerai, kad greitai užmiršome skaudų pralaimėjimą finale. Svarbiausia, šiandien buvo pergalė. Važiavau ir tikėjau, kad tikrai laimėsime – panašiai ir įvyko. Padarėme išvadas, kad negalime sau leisti palikti taškų Utenoje, nes su Kauno komandomis buvome praradę taškus, taip kad šiandien buvo svarbi pergalė“, – teigė šešis įvarčius šiame sezone įmušęs futbolininkas.
Į Lietuvos rinktinę vėl pakviestam N. Valskiui kol kas svarbiausios „SMScredit.lt A lygos“ kovos: „Du įvarčiai – padėka treneriui, bet šiai dienai svarbiau yra čempionatas. Iki rinktinės dar reikia palaukti.“
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
16 | +19 | 34 |
2. |
![]() |
16 | +3 | 31 |
3. |
![]() |
16 | +10 | 30 |
4. |
![]() |
16 | +2 | 25 |
5. |
![]() |
16 | +4 | 22 |
6. |
![]() |
16 | 0 | 21 |
7. |
![]() |
16 | -3 | 21 |
8. |
![]() |
16 | -2 | 19 |
9. |
![]() |
16 | -11 | 13 |
10. |
![]() |
16 | -22 | 4 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Njoya Abdel Kader Hegelmann6
-
Meinardas Mikulėnas Riteriai6
-
Pavle Radunovič Panevėžys6
-
Romualdas Jansonas K. Žalgiris6
-
Amine Benchaib K. Žalgiris6
-
Leo Ribeiro Hegelmann7
-
Leif Estevez Riteriai5
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris5
-
Daniel Romanovskij Šiauliai4
-
Ernestas Veliulis Panevėžys3