
M. Altiparmakovskis: „Laimėti taurę būtų nuostabu“
2017-08-27 12:34
Marijampolės „Sūduva“ po nuostabaus pasirodymo Europos lygos turnyre šiandien grįžta į kovas su Lietuvos komandomis. Mūsų ekipos laukia kova su „Trakais“ LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje.
„Buvo gera vasara, bet jau reikia tai pamiršti, – prieš artėjančias rungtynes kalbėjo „Sūduvos“ puolėjas Marjanas Altiparmakovskis. – „Sūduva“ įrodė, kad gali žaisti su aukščiausio lygio varžovais, o dabar reikia grįžti į vietines kovas. Sieksime nuo sekmadienio vėl žaisti pergalingai ir sėkmingai pasirodyti tiek A lygoje, tiek LFF taurės turnyre. Būtų labai gražu, jei pavyktų užsikabinti kovoje dėl čempionų titulo ar laimėti taurę. To sieksime.“
„Sūduvos“ saugas Ovidijus Verbickas mintimis ar taip pat grįžo į dvikovą su Razgrado „Ludogorec“.
„Dėjome daug vilčių, kad pateksime į Europos lygos grupių etapą. Atidavėme visas jėgas, bet atsitiko, kas atsitiko. Labai neišgyvename, reikia žaisti toliau, – kalbėjo futbolininkas. – Į kovas su Lietuvos komandomis grįžtame stipresni. Sekmadienį stengsimės neiškristi iš taurės turnyro ir vėliau kuo geriau žaisti A lygoje.“
LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje žaidžiamos tik vienerios rungtynės, tad viena iš ketvirtfinalio mačo dalyvių – „Sūduva“ arba „Trakai“ – sekmadienį baigs kovą dėl prestižinio trofėjaus.
Rungtynių „Arvi“ futbolo arenoje pradžia – 19.30 val.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
19 | +28 | 43 |
2. |
![]() |
19 | +5 | 37 |
3. |
![]() |
18 | +12 | 34 |
4. |
![]() |
19 | +4 | 29 |
5. |
![]() |
19 | -2 | 27 |
6. |
![]() |
19 | 0 | 25 |
7. |
![]() |
18 | -1 | 22 |
8. |
![]() |
19 | -7 | 21 |
9. |
![]() |
19 | -18 | 13 |
10. |
![]() |
19 | -21 | 10 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Njoya Abdel Kader Hegelmann7
-
Eligijus Jankauskas Šiauliai7
-
Meinardas Mikulėnas Riteriai7
-
Amine Benchaib K. Žalgiris7
-
Dejan Georgijevič K. Žalgiris6
-
Leo Ribeiro Hegelmann8
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris8
-
Daniel Romanovskij Šiauliai7
-
Leif Estevez Riteriai5
-
Romualdas Jansonas K. Žalgiris4