22 turas / Rug 20 , Vilnius
26 turas / Rug 22 , Vilnius
26 turas / Rug 24 , Alytus
26 turas / Rug 24 , Panevėžys
26 turas / Rug 24 , Raudondvaris
26 turas / Rug 25 , Šiauliai
Tiesiogiai 20 turas / Rug 27 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 27 turas / Rug 30 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 27 turas / Rug 30 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Rug 30 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 27 turas / Rug 31 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 27 turas / Rug 31 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 20:00 , Telšiai

„Esporto A lygoje“ nugalėjo „Hegelmann“ atstovas

„Esporto A lygoje“ nugalėjo „Hegelmann“ atstovas
LFF nuotr.

Gegužės 6 d. įvyko „Esporto A lygos“ finalai, kuriuose varžėsi stipriausiai keturi klubai: Kauno raj. „Hegelmann“ (Domas Burba), Telšių „Džiugas“ (Šarūnas Petkevičius), Vilniaus „Žalgiris“ (Paulius Janušonis) ir Marijampolės „Sūduva“ (Aironas Baniulis).

Pirmajame pusfinalyje D. Burba nugalėjo Š. Petkevičių, serijoje iki dviejų pergalių laimėjęs 2:0.

Kitame pusfinalyje varžėsi P. Janušonis ir A. Baniulis, o ten triumfavo marijampolietis, nugalėjęs varžovą serijoje 2:0.

Finale susitiko „Hegelmann“ ir „Sūduvai“ atstovaujantys žaidėjai. Po inirtingos kovos D. Burba 2:1 laimėjo prieš A. Baniulį ir pasidabino pirmojo „Esporto A lygos“ sezono auksu.

Finalininkai gavo kvietimą dalyvauti „EA SPORTS FIFA 23 Global Series“ atkrintamųjų „PLAY-IN“ etape. Tai – vienas prestižiškiausių turnyrų esporto pasaulyje, kuriame varžosi stipriausi esporto ir futbolo klubai.

Apie „Esporto A lygos“ finalus mintimis pasidalino ir LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius:

„Džiugu, kad finalinės kovos buvo atkaklios ir jose sulaukėme daug intriguojančių rungtynių. Pirmas sezonas tikrai nenuvylė ir jau pradedame dėliotis darbus kitam sezonui, kuriame tikimės dar didesnio dalyvių kiekio bei dėmesio iš žiūrovų pusės“, – sakė E. Abromavičius.