Sauliui Mikoliūnui šis sezonas jau baigėsi

| fkzalgiris.lt

Vilniaus „Žalgirio“ stovykloje – tiek smagios, tiek niūrios nuotaikos. Vienam futbolininkui sezonas jau baigtas, antrasis jau pradėjo treniruotis su kamuoliu, o trečiojo situacija dar nėra aiški.

Žalgiriečių ir Geteborgo IFK akistatos antrame kėlinyje traumą patyręs Saulius Mikoliūnas šiemet į aikštę jau nebežengs. 33-ejų metų futbolininkui Druskininkuose buvo atlikta kelio sąnario kryžminio raiščio rekonstrukcija. Prognozuojama, kad reabilitacijos procesas po šios operacijos truks apie 6 mėnesius.

Savo ruožtu praėjusį trečiadienį Vilniuje vykusios Čempionų lygos antrojo atrankos etapo pirmosios dvikovos su Razgrado „Ludogorets“ klubu dėl traumos nebaigė ir rumunas Liviu Antalis. Prieš kelias savaites „Žalgirio“ gretas papildęs 28-erių metų futbolininkas rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet 60 min. buvo priverstas užleisti vietą komandos draugui Serge'ui Nyuiadzi. Atlikus tyrimus, buvo nustatytas šlaunies raumens pažeidimas, tad kol kas dar neaišku, ar L.Antalis galės padėti komandai išvykos mače su Razgrado „Ludogorets“.

Kita vertus, po ilgos pertraukos greta bendrų komandos treniruočių galima pastebėti jaunąjį gynėją Joną Skinderį. Po klubo sąnario operacijos pasveikęs futbolininkas treniruojasi individualiai, atlikdamas paskutinę reabilitacijos fazę. Gynėjas pradėjo treniruotis su kamuoliu ir laukia ortopedų sprendimo, kada galės žengti į aikštę.

Primename, kad atsakomosios Čempionų lygos antrojo atrankos varžybų etapo rungtynės Razgrade įvyks liepos 19 d. Jas nuo 21 val. transliuos LRT kanalas.