S. Nyuiadzi sulaukė Prancūzijos dienraščio dėmesio

| fkzalgiris.lt

Vilniaus „Žalgirio“ legionierius iš Prancūzijos Serge'as Nyuiadzi pirmą Čempionų lygos antrojo atrankos varžybų akistatą su Razgrado „Ludogorec“ ekipa pakreipė kita linkme, pelnydamas įvartį bei atlikdamas rezultatyvų perdavimą.

25-erių metų futbolininko pasirodymu džiaugėsi tiek sostinės ekipos, tiek jo buvusio klubo Bulgarijoje – Sofijos CSKA – sirgaliai, tiek Prancūzijos futbolo aistruoliai. Be to, S.Nyuiadzi įvarčiu pavyko atsilyginti „Ludogorets“ komandos atstovui Anicetui. Abu šie Afrikoje gimę futbolininkai 2012–2013 metais kartu rungtyniavo CSKA ekipoje, o po rungtynių Vilniuje apsikeitė marškinėliais.

„Puikus jausmas tapti „super keitimu“ ir padėti komandai, kuri nuo pat pradžių iki pabaigos žaidė vieningai. Gaila, kad namuose praleidome įvartį, tačiau iškovojome pergalę ir turime pranašumą, kurį ginsime ir tikėsime savo galimybėmis. Žinome, kad rungtynės ten bus gerokai sunkesnės nei čia. Jie galbūt nesitikėjo tokio pasipriešinimo iš mūsų pusės, o dabar jie lauks mūsų savo namuose ir bus tam pasiruošę, žinodami mūsų galimybes. Visgi mes taip pat būsime pasiruošę ir ginsime savo rezultatą“, – dar sunkesnės kovos Bulgarijoje tikėjosi 60-ąją minutę į kovą mestas prancūzas.

„L‘Equipe“ dėmesio po puikaus pasirodymo sulaukęs S.Nyuiadzi taip pat džiaugėsi, jog pagaliau išvydo savo įvarčio šventimą LFF stadiono švieslentėje ir socialiniame tinkle „Facebook“.

„Nežinau, ar tai buvo geriausios karjeros rungtynės, bet tai tikrai buvo vienas iš labiausiai įsimintinų vakarų. Tikrai ilgai laukiau to momento, kada galėsiu pamatyti savo įvarčio šventimą stadiono švieslentėje. Kiekvieną savaitę mintyse galvojau, jog turiu įmušti. Pagaliau įmušiau ir tai buvo pats puikiausias laikas – net negalėjau susapnuoti geresnio momento pirmam pasirodymui ekrane. Esu dėl to laimingas“, – po rungtynių pasakojo futbolininkas.

Prancūzijos futbolo žiniasklaidos milžinas „L'Equipe“ teigė, jog Vilniuje įvyko nedidelė staigmena, prie kurios labai svariai prisidėjo ir S.Nyuiadzi, ilgą laiką rungtyniavęs OGC „Nice“ jaunimo ekipoje. Savo ruožtu žalgirietis pakartojo prieš tai išsakytas mintis: „Ludogorec“ yra rungtyniavęs Čempionų lygos grupių etape, tad žinojome, jog bus sunku. Tačiau namuose mes norėjome padaryti viską, kad susikrautume pranašumą.“