L.Bičkauskas: „Kantriai treniruosimės ir futbolo dievai atsisuks į mūsų pusę“

| Martynas Pocius

„Kauno Žalgiris“ sukūrė nedidelį stebuklą savo žiūrovų akivaizdoje. Praleidęs įvartį pirmajame kėlinyje, Laikinosios sostinės klubas išlygino rezultatą paskutinę dvikovos prieš Klaipėdos „Atlantą“ sekundę, kai kamuolį į vartus galva nukreipė į puolimą atskubėjęs vartininkas Deividas Mikelionis – 1:1 (0:1).

Po rungtynių komandos vyr. treneris Laimis Bičkauskas pripažino, kad lygiosios yra teisingiausias rezultatas.

„Sėkmę bandome prisijaukinti įvairiais būdais. Manau, galėjome ir laimėti, ir pralaimėti, bet toks rezultatas yra objektyvus, nes varžovai – irgi pakankamai stipri komanda. Sportinė sėkmė vėl nuo mūsų nusisuko, nes rungtynių pradžioje turėjome tikrai geras situacijas, du kartus pataikėme į skersinį. Jei būtume pirmieji įmušę įvartį, galbūt kitaip rungtynės būtų susiklosčiusios“, – kalbėjo specialistas.

Jis atskleidė, kad antrajame kėlinyje reikėjo raminti žaidėjus, reikalaujant laikytis drausmės, taip pat pasiteisino ir visi trys keitimai, kurie pagyvino komandos žaidimą atakoje. Trenerio teigimu, paskutinės atakos metu jis nedraudė komandos vartininkui nuskubėti į puolimą.

„Deividas paklausė, ar galiu eiti prie kampinio. Aš paskatinau. Sakau, aišku, bėk, bandyk padėti komandai. Tai pasiteisino. Manau, kantriai treniruosimės ir futbolo dievai atsisuks į mūsų pusę“, – sakė L.Bičkauskas.

Išlyginęs rezultatą D.Mikelionis džiaugėsi tiek įmuštu įvarčiu, tiek komandos iškovotu tašku.

„Standartus treniruotėse atidirbinėjame. Žinojau, kaip Donatas paduoda, galvojau, pabandysiu „ant pirmos štangos“ bėgti. Tikėjausi, kad ten paduos, ir viskas buvo šimtu procentų labai gerai padaryta tiek iš jo, tiek iš mano pusės“, – šypsojosi vartininkas, prisimindamas epizodą, kai įmušė įvartį.

Kalbėdamas apie rungtynes, jis neabejojo, kad „Kauno Žalgiris“ rungtynėse buvo geresnis, bet neišnaudojo sukurtų progų dėl prastos realizacijos.

„Jei karjera tęsis ilgiau, manau, kad dar pavyks įmušti“, – tuo, kad šis įvartis nebuvo paskutinis, neabejojo D.Mikelionis.

Lino Žemgulio nuotr.