„Jonava” draugiškose rungtynėse nugalėjo „Panevėžio” ekipą

| fkjonava.lt

Futbolo klubas „Jonava” įgauna vis didesnį pagreitį – šeštadienį nugalėta ambicingus tikslus šiame sezone kelianti „Panevėžio” ekipa. Užtikrintai žaidę jonaviečiai varžovus įveikė rezultatu 2:0 (1:0).

Nuo pat rungtynių pradžios „Jonava” žaidė agresyviai, praktiškai neleisdami priešininkams sukurti pavojingų atakų. Jau 9-ą minutę puolėjas Laurynas Stonkus turėjo puikų šansą atidaryti savo įvarčių sąskaitą, tačiau Panevėžio ekipą išgelbėjo geras vartininko žaidimas. Įspūdingai varžovų gynybą visų varžybų metu taršęs saugas Ernestas Veliulis 16-ą minutę atakavo vartininką, tačiau šis atrėmė smūgį.

Sėkminga gynyba panevėžiečiai džiaugėsi neilgai – 18-ą minutę, joviečių legionierius Jevgenijus Zasavitskis technišku smūgiu iš toli nepaliko jokių šansų varžovams atremti smūgį.

Jonavos ekipa neatsipalaidavo ir tęsė savo dominavimą „Panevėžio” aikštės pusėje. E.Veliulis vėl susikūrė puikią progą atakuoti, tačiau nuo persvaros padvigubinimo aukštaičius gelbėjo jų vartininkas. Nepaisant Panevėžio klubo pastangų išlyginti rezultatą, jonaviečiai žaidė geriau. 41-ąją minutę L.Stonkui pristigo taiklumo ir jo smūgis nepasiekė tikslo – kamuolys atsitrenkė į skersinį. Nuskambėjus teisėjo švilpukui, komandos ilsėtis išėjo švieslentėje šviečiant rezultatui 1:0 FK „Jonavos” naudai.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepakito – jonaviečiai kontroliavo kamuolį didžiąją laiko dalį. 76-ą minutę „Jonava” padvigubino persvarą, kai atakos smaigalyje atsidūręs puolėjas Kleras Hehas privertė Panevėžio ekipos vartininką traukti kamuolį iš tinklo.

80-ą minutę, jonaviečių treneris Filipe'as Ribeiro į aikštę išleido jaunuosius ekipos atstovus, kurie sėkmingai tęsė komandos draugų pradėtus darbus ir užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą likusio laiko metu. Susitikimas baigėsi rezultatu 2:0 FK „Jonava” ekipos naudai.

Pakilias nuotaikas Jonavos komandos stovykloje užtemdė 61-ą rungtynių minutę patirta Klaudijaus Upsto trauma. Puikiai pasiruošimo sezonui metu atrodęs puolėjas aikštėje parkrito ir ją paliko tik su komandos draugų pagalba. FK „Jonava” baiminasi, jog puolėjui sezonas gali būti baigtas – komandos kineziterapeutė Meida Mačiulaitytės teigia, jog Klaudijui Upstui trūko Achilo sausgyslė.

Puikias rungtynes sužaidęs saugas E. Veliulis džiaugėsi vaizdu aikštėje: „Džiaugiuosi būdamas Jonavoje. Matome treniruočių rezultatus. Komandoje vis labiau suprantame vienas kitą, klausome trenerių. Puiki organizacija, puiki komanda, tikiuosi, jog ir toliau gerinsime savo žaidimą. Panevėžiečiai – gera komanda ir tikrai laikau juos vienais iš I lygos favoritų.”

„Jonava” tęsia pasiruošimą sezonui ir kitas draugiškas rungtynes žais vasario 17-tąją, 18 val.  ARVI arenoje, Marijampolėje. Komanda susitiks su DFK Alytaus „Dainavos” ekipa.