Žalgiris {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Stumbras

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai atsitiesė po skaudaus pralaimėjimo „Trakams“ ir sugrįžo į pergalių kelią „SMScredit.lt A lygoje“.

Devinto turo mače čempionai po gana nelengvos kovos 2:0 (1:0) nugalėjo septintą nesėkmę patyrusį Kauno „Stumbrą“. Žalgiriečiai pakilo į antrą turnyro lentelės poziciją, o kauniečiai pagal pelnytus taškus su Utenos „Uteniu“ dalinasi 6–7 vietą.

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ ilgai kontroliavo kamuolį, tačiau pozicinėmis atakomis prasibrauti link varžovų vartų sekėsi sunkiai. Nemažai pavojaus kildavo po standartinių padėčių, kurios versdavo plušėti tiek Aleksandrą Sikorskį, tiek „Stumbro“ gynėjus.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, šeimininkai sukūrė pavojingą epizodą – kamuolys atsimušė į virpstą po tolimo Manto Kuklio baudos smūgio.

Kėlinio pabaigoje kauniečiai įsidrąsino ir turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį. Po netaiklių Roberto Vėževičiaus bei Eduardo Salleso smūgių pastarasis brazilas netrukus krito susiėmęs už galvos.

E. Sallesas sulaukė Giorgio Russo perdavimo ir iš arti smūgiavo vienu lietimu, tačiau kamuolį nuo vartų linijos atmušė Egidijus Vaitkūnas. Maža to, brazilas turėjo antrą šansą, bet spyrė gerokai virš vartų.

„Žalgiriui“ pavyko svečius pasiųsti į dar gilesnį nokdauną, kai 45-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo M. Kuklys. Audrius Račkus baudos aikštelėje prasižengė prieš Vytautą Lukšą, o jo komandos draugas savo šansą išvesti žalgiriečius į priekį išnaudojo nepriekaištingai.

Po pertraukos kauniečiai metė didesnes pajėgas į priekį ir gerokai ilgiau nei pirmame kėlinyje kontroliavo kamuolį. Visgi žalgiriečiams pavyko pagrasinti tik gana nepavojingais smūgiais, savo ruožtu, šeimininkai gana ilgą laiką neišnaudojo progų ir neįtvirtino rezultato.

Tik 90-ąją minutę šalia baudos aikštelės prieigų iš M. Kuklio kamuolį gavęs V. Lukša precizišku smūgiu nuo virpsto įtvirtino sunkią, tačiau pelnytą „Žalgirio“ pergalę prieš garbingai kovojusį „Stumbrą.“

Rungtynių pradžia
2016-04-27 19:30:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga