Trakai {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Sūduva

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

„Trakai“ nesitraukia iš kovos dėl „SMScredit.lt A lygoje“ čempionato titulo. Riteriai savo žiūrovų akivaizdoje įveikė dėl medalių kovojančią Marijampolės „Sūduvą“, pasiekdami revanšą už nesėkmę trečiajame rate - 2:0 (1:0).

Turnyro lentelėje trakiškiai atsilikimą nuo rungtynėms mažiau sužaidusio lygos lyderio Vilniaus „Žalgirio“ sumažino iki penkių taškų. Nuo trečioje vietoje esančio „Atlanto“ marijampoliečius skiria keturi taškai, o savo rungtynes uostamiesčio komanda žais rytoj.

Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje sudarė nemažai problemų „Sūduvos“ gynybai, į kurios liniją sugrįžo Vaidas Slavickas, tačiau dėl diskvalifikacijos negalėjo rungtyniauti Algis Jankauskas. Jo vietą gynybos centre užėmė Povilas Leimonas.

Ivanui Kardumui iki pertraukos darbo netrūko. Vartininkas sugavo į baudos aikštelę įsiveržusio Artiomo Gurenkos smūgį, didesnių problemų jam nesukėlė ir tolimas Jevgenijaus Zasavitskio bandymas.

Sužaidus pusvalandį, „Trakai“ sukūrė du labai pavojingus momentus. Iš pradžių po perdavimo iš gilumo prieš vartus iššokęs Aleksandras Byčenokas, perkeldamas kamuolį per jį pasitikusį I.Kardumą, į vartus nepataikė. Vėliau puikiai kraštu pranėręs Michailas Šyška surado Nerijų Valskį, kurio smūgį galvą sūduviškis sugavo šuoliu.

Prieš pat pertrauką riteriai išsiveržė į priekį. Oscaras Dorley idealiu perdavimu prieš vartus išvedė N.Valskį. Rezultatyviausio lygos futbolininko, kurio sąskaitoje jau 14 taiklių smūgių), akistata su I.Kardumu baigėsi įvarčiu smūgiuojant vartininkui tarp kojų.

Varžovų klaidų laukę svečiai savo šanso sulaukė vos kartą, kėliniui artėjant prie pabaigos, bet prieš vartus išbėgusį Valentiną Baranovskį pasivijo Alma Wakili, gesindamas kilusį gaisrą.

Po pertraukos iniciatyvą perėmė marijampoliečiai. Į žaidimą teko įsijungti Ignui Plūkui ir kojomis atremti pavojingą į puolimą atskubėjusio V.Slavicko smūgį pažeme.

Sužaidus 10 minučių, „Trakų“ naujasis vyr. treneris Sergejus Kovalecas į aikštę metė po poros metų pertraukos į komandą sugrįžusį Tadą Labuką, kuris iškrat užėmė vietą atakos smaigalyje, pastumdamas ten rungtyniavusį N.Valskį į krašto saugo poziciją.

Taktiniai pertvarkymai padėjo riteriams perkelti žaidimą į aikštės vidurį. Negana to, kėlinio viduryje aikštės šeimininkai surengė greitą išpuolį ir be priežiūros paliktas ir į baudos aikštelę įkirtęs Jevgenijus Zasavitskis nepaliko I.Kardumui jokių šansų po A.Gurenkos perdavimo. Moldavas įvartį mušė trečiose rungtynėse iš eilės.

Nuo suolo į žaidimą įsijungę Eligijus Jankauskas, Leonidas Akulininas ir Admiras Kecapas permainų „Sūduvai“ neatnešė. Aikštės šeimininkai užtikrintai kontroliavo situaciją iki mačo pabaigos, nesuteikdami svečiams progų bent sušvelninti rezultatą.

Martynas Pocius, alyga.lt

Rungtynių pradžia
2016-09-14 18:00:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga