Trakai {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Jonava

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

Žinomu Rusijos futbolininku Dinijaru Biljaletdinovu pasipildžiusiam „Trakų“ klubui nepavyko sugrįžti į pergalių kelią A lygoje. 25 turo dvikovoje sostinės LFF stadione „Trakai“ neįveikė „Jonavos“ - 0:0. Per paskutinius tris mačus trakiškiai A lygoje pelnė tik 1 tašką.

Nors „Trakai“ laikyti poros favoritais, rungtynės prasidėjo ramiai, o šeimininkams nelengvai sekėsi atrasti kelių link varžovų vartų. Apsigynę „Jonavos“ futbolininkai regzdavo lėtas pozicines atakas.

Kėlinio viduryje baudos aikštelėje gavęs perdavimą, D. Biljaletdinovas pabandė vienu lietimu nukreipti kamuolį į vartus, bet ruso smūgis buvo netikslus.

Netrukus „Trakų“ treneris Olegas Vasilenka sulaukė nemalonios žinios - dėl kojos traumos rungtynių tęsti negalėjo Aleksandras Byčenokas. Vietoje jo aikštėje pasirodė 17-metis Justinas Marazas.

Pirmas kėlinys taip ir baigėsi, be itin pavojingų progų įvarčiams pelnyti.

Tiesa, ir po pertraukos komandoms sunkiai pavyko įsibėgėti, kamuolys dažniausiai buvo valdomas aikštės viduryje, o žaidėjams atakos smaigalyje trūko „aštrumo“.

60 minutę „Trakų“ futbolininkams neatsakingai sužaidus savo baudos aikštelėje, kamuolys atiteko Tomui Salamanavičiui, bet jonaviečio smūgį į kampinį nukreipė gynėjai.

Po 5 minučių tolimu baudos smūgiu laimę pabandė kitas Trakų komandos naujokas iš Izraelio Alonas Netzeris ir „Jonavos“ vartininkui Tadui Simaičiui teko padirbėti atmušant kamuolį.

Apsukas padidinę trakiškiai 73 minutę turėjo realiausią galimybę išsiveržti į priekį. Kontratakos metu po Oscaro Dorley perdavimo maždaug nuo baudos aikštelės linijos į vartus smūgiavo Valdemaras Borovskis, bet kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Aktyvumu išsiskyręs O. Dorley atkakliai ieškojo galimybių išplėšti savo komandai pergalę, bet T. Simaitis savo vartus apgynė. Galiausiai teisėjas užfiksavo lygiąsias 0:0.

Po jų „Trakų“ komanda šansai išsaugoti antrąją poziciją dar labiau sumažėjo, nes 7 taškais atsiliekanti Marijampolės „Sūduva“ yra sužaidusi net 4 rungtynėmis mažiau. Tuo metu „Jonavos“ ekipa pavijo 6-oje vietoje esantį Kauno „Stumbrą“.

Rungtynių pradžia
2017-09-19 20:00:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga