Trakai {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Atlantas

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

Šį A lygos sezoną „Trakų“ komanda Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkams tapo neperkandamu riešutu. Abi ekipos jau susitiko keturis kartus, net tris iš jų nugalėjo Trakų ekipa, viena dvikova baigėsi lygiosiomis.

Antradienio vakarą sostinės LFF stadione vykusiame 23 turo mače „Trakai“ dominavo prieš „Atlantą“ visas rungtynes ir įveikė klaipėdiečius rezultatu 2:0.

Abi komandos šį sykį žaidė ne stipriausių sudėčių. „Trakų“ snaiperis Maksimas Maksimovas dėl kojos skausmų liko ant atsarginių suolo, o „Atlanto“ kapitonas Markas Beneta rungtynes praleido dėl diskvalifikacijos.

Jau mačo pradžioje trakiškiai sukūrė neblogą galimybę pasižymėti, bet 3 minutę po kampinio Vaidas Šilėnas galva smūgiavo tiesiai į vartininką Deividą Mikelionį. Kiek vėliau svečius gelbėjo pasiaukojamai sužaidę gynėjai, blokavę du pavojingus V. Šilėno ir Aleksandro Byčenoko smūgius.

Pirmo „Trakų“ įvarčio ilgai laukti neteko. 15 minutę gavęs tolimą perdavimą, legionierius iš Liberijos Oscaras Dorley pabėgo nuo gynėjų, suklaidino vartininką D. Mikelionį ir nukreipė kamuolį į vartus - 1:0.

Po pelnyto įvarčio šeimininkai nusiramino, o tai leido „Atlantui“ perkelti žaidimą į aikštės vidurį. Vis tik klaipėdiečiams kažko pavojingo sukurti nesisekė - jie turėjo galimybių pabėgti į greitas atakas, bet tai padaryti trukdė techninis brokas ir netikslūs perdavimai.

„Atlantas“ aktyviau pradėjo antrą kėlinį, tačiau „Trakai“ netrukus susigrąžino iniciatyvą. 59 minutę arti antro įvarčio buvo O. Dorley, iš baudos aikštelės smūgiavęs virš skersinio.

Tašką šiose rungtynėse riteriai padėjo 78 minutę. Tuomet po V. Šilėno pakelto kampinio O. Dorley galva numetė kamuolį Justinui Januševskiui ir „Trakų“ gynėjas pelnė įvartį į tuščius vartus, padvigubindamas komandos pranašumą - 2:0.

Po šio epizodo dvikovos baigtis tapo aiški. Visas rungtynes blankiai atrodę klaipėdiečiai varžovų vartams per paskutines minutes negrasino.

Jau 12 rungtynių A lygoje nepralaimintys „Trakų“ futbolininkai pasiekė dar vieną pergalę ir iki 7 taškų priartėjo prie čempionato lyderio Vilniaus „Žalgirio“. Be to, Trakų komanda yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

Rungtynių pradžia
2017-08-22 20:00:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga